Petr Pospíšil se stal novým regionálním ředitelem PSN pro jižní Moravu

Petr Pospíšil se stal novým regionálním ředitelem PSN pro jižní Moravu

Do funkce ředitele pobočky PSN v Brně byl jmenován Petr Pospíšil. Ten přes 17 let působil na vedoucích pozicích v oblasti prodeje nemovitostí, například ve společnostech Trikaya či Trigema. Na starosti bude mít rozšiřování portfolia PSN na jižní Moravě a také přípravu revitalizace brownfieldu areálu Innogy v Brně na polyfunkční projekt.

Společnost PSN se chce v nejbližší budoucnosti více soustředit na své působení v Jihomoravském kraji. Proto významně posílila svůj regionální tým. „Díky rozsáhlým a promyšleným investicím v posledních letech výrazně rosteme. U většiny našich projektů nejsme vázáni úvěry od bank, proto financování nákupu není závislé na úrokových sazbách a rozhodování o nových akvizicích je vzhledem k českým vlastníkům velmi rychlé," vysvětluje jednatel PSN Max Skala a dodává: „Nyní bychom chtěli svou pozornost kromě Prahy, Pardubic a Hradce Králové obrátit k Brnu a celé jižní Moravě, kde máme velkou chuť nakupovat nemovitosti. Naše ambiciózní plány by měl realizovat právě Petr, který ve funkci regionálního ředitele skvěle zúročí své dosavadní bohaté zkušenosti s přípravou a prodejem bytových projektů."

Petr Pospíšil (43) ke svému novému působení říká: „PSN vnímám jako renomovanou společnost s 30letou historií, postavenou na týmu zkušených odborníků. Mám proto velkou radost, že teď mohu formovat její další směřování na jižní Moravě. Období, do kterého vstupujeme, bude vytvářet atraktivní příležitosti pro silné a stabilní subjekty, mezi něž PSN s určitostí patří. Rád bych se zaměřil na nové akvizice a naše portfolio tak obohatil o zajímavé projekty, včetně nájemních a činžovních domů."

Nový ředitel bude mít na starosti rovněž správu aktuálně největšího brněnské projektu PSN, stávajícího areálu Innogy o rozloze cca 45 000 m2, a jeho přípravu pro následnou revitalizaci. Tento brownfield se postupně v několika etapách promění v rezidenční oblast s byty a komerčními prostory pro obchody a služby. Cílem developera je oživení lokality Cejlu, kde chce zohlednit i vizi města. „Zejména u velkých územních celků budeme brát samozřejmě v potaz urbanistický koncept a chceme pomoct s realizací plánovaného rozvoje. Klíčové proto bude také navázání úzké spolupráce s městem, samosprávou i přidruženými firmami," popisuje Petr Pospíšil.

Po studiích na Masarykově univerzitě se věnoval obchodu a marketingu ve společnostech ORCO Property Group a Trikaya Czech Republic se zaměřením na brněnský trh. Nejvíce zkušeností s přípravou a realizací velkých projektů získal ve skupině Trigema, kde 7 let působil jako obchodní ředitel a stál u prodeje téměř 1 200 bytů. Hovoří anglicky. K jeho koníčkům patří rodina, sport, kultura a cestování.

Zdroj informací

PSN a NejBusiness.cz

Datum

25. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2933 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál