Marketingovou ředitelkou skupiny Brainz Studios je Barbora Kalousková

Marketingovou ředitelkou skupiny Brainz Studios je Barbora Kalousková

Kreativní skupina Brainz Studios má novou ředitelku marketingu a PR. Pozici bude zastávat Barbora Kalousková, která do Brainz přišla před rokem z technologické společnosti Revolgy. Pod její vedení budou spadat značky Brainz Disruptive, Immersive a Narrative.

Barbora Kalousková dlouhodobě pracovala jako marketingový a contentový stratég, v posledním roce měla na starosti neotřelý marketing klientů studií Brainz Disruptive a Narrative. Nově bude z pozice marketingové ředitelky zastřešovat marketingovou komunikaci celé kreativní skupiny Brainz Studios.

“Barbora má krom skvělého citu pro jazyk analytické i syntaktické myšlení. Zároveň má spoustu dalších přesahů jak z oblasti businessu, tak kultury. A naplno bude moct využít zkušenosti získané v několika marketingových rolích,” vysvětluje svoji volbu spoluzakladatel Brainz Studios Štěpán Kleník.

Do Brainz přišla Kalousková z cloudové společnosti Revolgy, kde zblízka poznala, jak marketing vnímají v rychle rostoucí technologické firmě s obratem 650 milionů korun. Know-how využije nejen při budování brandové a PR komunikace samotných Brainz Studios, ale také při tvorbě akvizičních strategií právě pro klienty z této části trhu.

“Z vlastní zkušenosti z technologického prostředí vím, že marketingové potřeby firem v tomto segmentu jsou diametrálně odlišné od ostatních značek. Marketingové týmy mají striktně nastaveny jasně měřitelné byznysové cíle a často jsou tak zaměřeny na jejich rychlé plnění skrze výkonnostní kampaně. Nemají proto často čas na brandovou, obsahovou či PR komunikaci. Chtěla bych, aby tuto potřebu pokrývaly právě Brainz Studios a byly přirozenou volbou klientů z řad tech startupů,” říká Barbora Kalousková.

Zdroj informací

Brainz Studios a NejBusiness.cz

Datum

21. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6313 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál