České Radiokomunikace posiluje na pozici finančního ředitele Jiří Černík

České Radiokomunikace posiluje na pozici finančního ředitele Jiří Černík

Vedení Českých Radiokomunikací (CRA) doplnil Jiří Černík, který zastává pozici finančního ředitele. Do CRA přišel z Letiště Praha, kde byl členem představenstva zodpovědným za oblast financí a investic.

Jiří Černík se v oblasti financí a controllingu pohybuje více než 15 let. Na Letšti Praha měl odpovědnost i za dlouhodobé investiční projekty a z pozice předsedy dozorčí rady dále dohlížel na hospodaření dceřiných společností.  Předtím působil na pozici finančního ředitele společnosti Skanska v regionu centrální Evropy, odpovídal i za oblast informačních technologií a centrálního nákupu. Pracoval také pro společnosti Ernst&Young, Jihomoravská plynárenská, Honeywell nebo Zetor.

„Jiří Černík se svými zkušenostmi přinese nový pohled na naši stávající situaci i chystané projekty a investice a věřím, že v současné turbulentní ekonomické situaci dokáže udržet směr, který jsme si vytyčili,“ říká Miloš Mastník, generální ředitel CRA.

„Těším se, že se budu podílet na dalším rozvoji CRA. Aktuální složitou makroekonomickou situaci vnímám jako velkou příležitost pro silné a připravené společnostiv jejich dalším růstu,“ vysvětluje nový finanční ředitel CRA Jiří Černík.

Jiří Černík vystudoval ekonomii na Masarykově univerzitě v Brně. Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase rád vyráží do přírody nebo za moderním uměním. Od pracovních věcí si odpočine i návštěvou rockového koncertu.

Zdroj informací

České Radiokomunikace a NejBusiness.cz

Datum

11. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1377 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál