Martin Novotný novým členem představenstva Patria Finance

Martin Novotný novým členem představenstva Patria Finance

S účinností od 1. října 2022 se stal Martin Novotný novým členem představenstva zodpovědným za oblasti byznysového a procesního designu a IT vývoje produktů a služeb. V pozici nahradil Martina Helmicha, který se rozhodl pozici opustit a nadále se v Patria Finance zaměřit na strategické projekty.

„Nástupem Martina Novotného do pozice člena představenstva zodpovědného za oblast vývoje produktů a služeb chceme ještě více zdůraznit, jak je pro nás důležitá oblast digitalizace, inovace a také mezinárodní expanze. Martin v Patria Finance úspěšně působí již řadu let, velmi dobře ji zná, prošel si ji de facto od základu a pevně věřím, že jeho manažerské schopnosti nám pomohou navázat na velmi úspěšné období posledních pěti let,“ říká k personální změně Tomáš Jaroš, generální ředitel Patria Finance.

Martin nastoupil do Patria Finance již v roce 2011 při studiu vysoké školy. Svou praxi rozvíjel v útvaru zákaznické péče. Následně se zaměřil na rozvoj obchodní platformy Patria Forex, která slouží pro obchodování CFD komoditních a akciových derivátů. Od roku 2016 pracoval v oddělení Business Design jako byznysový analytik. V roce 2018 se stal manažerem zodpovědným za toto oddělení. V této pozici se zaměřoval zejména na implementaci projektů mobilní aplikace, pravidelného investování do ETF nebo procesy spojené s regulací MiFID a GDPR. Od roku 2019 byl navíc zodpovědný za oblast Operations kapitálových trhů. Od října 2022 je pověřený vedením vývoje produktů a procesů v pozici Development Director a člena představenstva.

Martin pochází z Uherského Hradiště a vystudoval hospodářskou politiku, bankovnictví a kapitálové trhy na Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Zdroj informací

Československá obchodní banka, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

4. října 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.322 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál