CTP posiluje český tým, Ivana Ficzová je od července novou finanční ředitelkou

CTP posiluje český tým, Ivana Ficzová je od července novou finanční ředitelkou

Společnost CTP, největší developer v České republice a také nejlepší zaměstnavatel v oblasti realit pro rok 2022, má od července novou finanční ředitelku. Ivana Ficzová, která v roce 2016 získala titul „Talent roku“ v anketě Finanční ředitel roku, bude mít v rámci své nové role na starosti strategické řízení financí CTP v České republice.

Již 15 let Ivana Ficzová působí ve vedoucích finančních pozicích převážně se zaměřením na obor nemovitostí. Do společnosti CTP přichází z oblasti výstavby a správy logistických nemovitostí, kde zastávala mnoho let funkci regionální finanční ředitelky. V rámci své poslední pozice se podílela na některých z mnoha největších realitních transakcích v České republice. Cenné pracovní zkušenosti získala také v konzultačních a realitních společnostech, ve kterých řídila finanční oddělení.

„Růst a úspěchy CTP jsem sledovala v posledních letech s respektem a zájmem. Vážím si příležitosti připojit se k nejúspěšnějšímu týmu na trhu a doufám, že přispěji k dosažení mnohých ambiciózních cílů této společnosti,” komentuje svou novou roli Ivana Ficzová.

„Ivana má dlouholeté zkušenosti v rámci finančního řízení a plánování v logistickém sektoru. Jsem rád, že náš tým obohatí další skvělý odborník, který posílí naši dlouholetou strategii být stabilním lídrem na trhu a zároveň přinese čerstvý pohled na finanční řízení CTP. Ivana je navíc sportovní nadšenec stejně jako my, proto pevně věřím, že do našeho týmu skvěle zapadne,” doplňuje David Chládek, ředitel CTP ČR.

Zdroj informací

CTP a NejBusiness.cz

Datum

20. července 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3055 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál