Obchodní tým KPMG posílili experti na banky a energetiku

Obchodní tým KPMG posílili experti na banky a energetiku

Do obchodního týmu KPMG Česká republika nastoupila v květnu Barbora Sirotková, která bude mít na starost hlavně klienty z bankovnictví. Na pozici Business Development Manager zúročí osmileté zkušenosti z IT firmy Trask Solutions. Zároveň do týmu přešel expert na energetiku a digitalizaci Adam Sliwka. Působit bude na pozici Director.

„S Bárou k nám přichází další profesionálka, která dobře rozumí potřebám zejména bankovního byznysu. S Adamem zase získáváme praktické zkušenosti s rozsáhlými projekty v oblasti energetiky,“ uvedla Eva Bláhová, která v KPMG vede obchodní tým v oddělení Management Consulting.

Adam Sliwka se v energetice pohybuje více než deset let. Zaměřuje se především na inteligentní sítě a digitalizaci operátorů distribučních a přenosových soustav. Působil ve společnostech Deloitte nebo Ness. Kariéru začínal v investičním bankovnictví, mimo jiné pracoval pro Deutsche Bank.

Globální síť KPMG se dlouhodobě zaměřuje na služby spojené s finančnictvím, digitalizací a technologiemi. Belgická banka KBC si proto KPMG vybrala jako exkluzivního partnera pro zavádění nástroje, který s využitím umělé inteligence odhaluje praní špinavých peněz. Nezávislá analytická společnost Forrester zase KPMG označila za lídra ve správě dat.

Zdroj informací

KPMG a NejBusiness.cz

Datum

22. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3016 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál