Představenstvo Českých Radiokomunikací oznamuje změny v nejvyšším vedení

Představenstvo Českých Radiokomunikací oznamuje změny v nejvyšším vedení

Po osmiletém působení ve vedení společnosti, nejprve v roli finančního ředitele a poté generálního ředitele, opustí CRA na vlastní žádost Vít Vážan. Představenstvo Českých Radiokomunikací (CRA) oznamuje jmenování Miloše Mastníka na pozici generálního ředitele od 1. července 2022.

„Vít Vážan úspěšně dohlížel na upgrade vysílací technologie na DVB-T2, souběžnou diverzifikaci našeho podnikání do datových center, ICT, telekomunikací a také na rozvoj národní sítě IoT a specializované komunikační sítě pro českou záchrannou službu. Za to mu patří velký dík. Miloš Mastník s ním po celou dobu úzce spolupracoval, má silné vztahy se zákazníky a věříme, že povede CRA do období dalšího rozvoje a růstu,“ říká předseda představenstva Steven Marshall.

Miloš Mastník působí v CRA v pozici obchodního ředitele od října 2016. Věnoval se vedení obchodních aktivit, včetně produktového managementu, podpory prodeje a zákaznických řešení, a také vedení marketingu a péče o zákazníky. Má dlouholetou zkušenost z oblasti telekomunikací. Začínal ve společnosti Český Telecom, řadu let zastával vedoucí pozice v GTS Czech a GTS Central Europe. Pracoval také v T-Mobile ČR a byl ředitelem pro obchod a marketing v ČD-Telematika.

Zdroj informací

České Radiokomunikace a.s. a NejBusiness.cz

Datum

4. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 2.199 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál