UPS jmenuje Kim Ruymbeke prezidentkou pro oblast východní Evropy

UPS jmenuje Kim Ruymbeke prezidentkou pro oblast východní Evropy

Společnost UPS oznámila jmenování Kim Ruymbeke prezidentkou pro oblast východní Evropy (East Europe), jež je současně první ženou na této pozici. Ve své nové funkci bude Kim odpovědná za balíkové operace na jednom z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě, za plnění rostoucích požadavků e-commerce a za zajištění lepšího propojení regionu s klíčovými exportními trhy v Evropě i ve světě.

“Rozvoj globálního obchodu je nezbytný, pokud chceme vytvářet inkluzivnější, udržitelnější a prosperující ekonomiku,“ uvedla nová prezidentka UPS East Europe Kim Ruymbeke. „Východní Evropa je oblastí s vysoce kvalifikovanou pracovní silou a řadou rostoucích průmyslových odvětví. A já jsem hrdá na to, že mohu vést tým zaměřený na podporu růstu dovozu a vývozu firem v celém tomto regionu, a to nyní i v následujících letech.”

Kim začínala v UPS v roce 2003 jako finanční referentka v belgické pobočce firmy a postupně prošla řadou vedoucích funkcí, mimo jiné v evropské centrále firmy v Bruselu a v celosvětové centrále UPS v Atlantě. Ve své poslední funkci viceprezidentky pro finance a účetnictví pro oblast Evropy řídila realizaci regionální strategie finančního plánování a analýzy v celé Evropě.

Začátkem května letošního roku vystoupila Kim na konferenci U.S.-Czech Business Forum v Praze, kde se vyjadřovala k problematice dodavatelských řetězců v podmínkách nejistoty, narušení globálního dodavatelsko-odběratelského řetězce i zajištění včasného zásobování a vytváření příležitostí v podmínkách adaptace na změnu klimatu.

Kim bude řídit oblast východní Evropy, včetně týmu UPS v Česku a na Slovensku, z nově otevřeného logistického centra v Tuchoměřicích u Prahy. To je centrálou UPS pro ČR, Slovensko a Ukrajinu i region východní Evropy. Areál se strategickou polohou v blízkosti pražského Letiště Václava Havla představuje vůbec největší investici UPS u nás, která posílila propojení Česka s globální sítí UPS ve 220 zemích a teritoriích. Nové centrum s provozní plochou 8 500 m², které zajišťuje balíkové a přepravní služby a přepravu pro dodavatelské řetězce, je vybaveno nejmodernější technologií na třídění balíků a umožňuje vytřídit až 5 000 balíků za hodinu.

Zdroj informací

UPS a NejBusiness.cz

Datum

3. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.204 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál