Ondřej Titz se stal komerčním ředitelem ve společnosti VGP pro Českou republiku

Ondřej Titz se stal komerčním ředitelem ve společnosti VGP pro Českou republiku

Evropský developer a vlastník semi-industriálních a logistických nemovitostí VGP jmenoval Ondřeje Titze (33) do funkce komerčního ředitele pro Českou republiku. Bude zodpovídat za akvizici nových nájemců a uzavírání nájemních smluv v rámci celého rostoucího portfolia společnosti VGP.

„Ondřej Titz je pro další rozvoj VGP na českém trhu velkým přínosem a vítanou posilou. Věřím, že díky jeho zkušenostem se opět posuneme vpřed a podpoříme tak náš dlouhodobý směr a expanzi,“ komentuje David Plzák, Country Manager VGP pro Českou republiku.

Ondřej Titz je absolventem Vysoké školy obchodní v Praze, kde také získal inženýrský titul. Ondřej působil ve společnosti Cushman & Wakefield jako člen industriálního týmu se zaměřením na nákupní parky a průmyslové jednotky, kde dosáhl pozice seniorního konzultanta. Následně získával zkušenosti ve společnosti IKEA, ve které zastával roli leasingového manažera. V roce 2019 nastoupil jako Leasing and Development Manager do společnosti P3 Logistic Parks. Zde zodpovídal za novou výstavbu společnosti v rámci České republiky a pronájem stávajících jednotek.

VGP má nebo připravuje v České republice 15 parků s celkovou pronajímatelnou plochou více než 900 tis. m².

Zdroj informací

VGP - industriální stavby s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

25. května 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.104 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál