Náborový tým Emirates bude v následujících šesti týdnech ve třiceti městech po celém světě vybírat kandidáty na palubní personál

Náborový tým Emirates bude v následujících šesti týdnech ve třiceti městech po celém světě vybírat kandidáty na palubní personál

Letecká společnost Emirates spouští nábor kandidátů do pozic palubního personálu. Vybraní kandidáti, kteří prokáží svůj talent i touhu poskytovat nejlepší služby, se pak připojí ke globálně oceňovanému týmu této aerolinky.

S opětovným růstem komerčního letectví rozšiřuje své řady i aerolinka Emirates. Až do konce června se tak bude její náborový tým setkávat s novými kandidáty na pozice palubního personálu, a to ve 30 různých městech po celém světě, včetně Austrálie, Velké Británie i Evropy. Zastávky jsou naplánovány také v Káhiře a Alžíru a rovněž Tunisu a Bahrajnu.

„Pokud chcete pracovat u letecké společnosti jako letuška nebo stevard, Emirates je jednou z nejlepších voleb. Od listopadu minulého roku, kdy jsme globální nábor zahájili, se těšíme obrovskému zájmu mezi kandidáty,“ řekl Abdulaziz Al Ali, výkonný viceprezident pro lidské zdroje ve skupině Emirates.

„Některé části přijímacího řízení se provádějí on-line, nicméně naší snahou je setkat se s kandidáty také osobně. A to je i důvod, proč náš náborový tým během nadcházejících šesti týdnů bude cestovat do třiceti vybraných měst.“

Palubní tým Emirates čítá 160 různých národností, což odráží i mezinárodní skladbu zákazníků a globální aktivity společnosti ve více než 130 městech napříč šesti kontinenty.  

Palubní personál Emirates má základnu v kosmopolitním městě Dubaji, kde jim společnost poskytuje ubytování, plat bez daňové zátěže a další benefity.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

17. května 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.5711 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál