Igor Krejčí novým generálním ředitelem slovenské společnosti ESSOX FINANCE

Igor Krejčí novým generálním ředitelem slovenské společnosti ESSOX FINANCE

Novým generálním ředitelem slovenské společnosti ESSOX FINANCE – dceřiné společnosti ESSOX s.r.o. – byl k dnešnímu dni jmenován Igor Krejčí, dosavadní prokurista ESSOXu a její výkonný ředitel pro divizi Finance, Nákup a provozní služby, IT a Digitalizace. Do funkce ho jmenovala Jana Hanušová, generální ředitelka skupiny ESSOX.

Ve funkci tak nahradí Marii Kováčikovou, která se po více jak 26 letech ve skupině Komerční banky rozhodla ukončit své působení ve funkci generální ředitelky a jednatelky společnosti ESSOX FINANCE a nadále bude působit v roli poradce generálního ředitele.

„Igorovi bych v jeho nové roli chtěla popřát mnoho úspěchů a zároveň moc poděkovat za rozvoj naší společnosti v Čechách. Na Slovensku se chceme soustředit na další rozvoj kvality služeb pro naše klienty a obchodní partnery a na rozšiřování obchodních aktivit ESSOX FINANCE s cílem zvýšení tržního podílu na vysoce konkurenčním trhu,“ uvedla Jana Hanušová, CEO skupiny ESSOX a jednatelka ESSOXu pro Čechy a Slovensko.

Igor Krejčí spojil s oborem spotřebitelského financování a se společností ESSOX svou pracovní kariéru. Do ESSOXu nastoupil v roce 1997 již během vysokoškolských studií a pro společnost tak pracuje víc než 25 let. Během své dosavadní profesní dráhy zastával různé řídící funkce, kdy vedl a rozvíjel divize společnosti zajišťující činnosti v oblasti financí, nákupu a provozních služeb, informačních technologií a digitalizace, řízení kreditních rizik, back office, řízení změn nebo také soft collection. Od roku 2016 byl zároveň prokuristou společnosti ESSOX.

Významně se v minulosti podílel na projektu akvizice společností PSA FINANCE ČESKÁ REUBLIKA, s.r.o., a PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o., a projektu fúze ESSOXu a české PSA FINANCE. Igor Krejčí je absolventem oboru Ekonomika a management/Účetnictví a finanční řízení podniku na Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zdroj informací

ESSOX FINANCE, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

19. dubna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1894 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál