Vedení advokátní kanceláře endors posiluje nový partner

Vedení advokátní kanceláře endors posiluje nový partner

Novým partnerem advokátní kanceláře endors se stal Petr Motyčka. Odborník na trestní právo zastřeší kompletní řízení a rozvoj služeb v tomto právním odvětví, které pro kancelář představuje další rozšíření specializace. Příchod Petra Motyčky tak přímo souvisí s dlouhodobým cílem endors poskytovat klientům komplexní právní servis.

Se začátkem dubna získává renomovaná advokátní kancelář endors posilu v podobě nového partnera Petra Motyčky. Zkušený advokát s bohatou praxí se specializuje primárně na trestní právo, problematiku trestní odpovědnosti právnických osob, soudní spory a také na obchodní právo. Dosud působil v kanceláři Toman & Partneři.

„Přestup k endors vnímám jako velký kariérní milník. Pozice partnera s sebou nese velkou zodpovědnost, která je navíc umocněna tím, že budu odpovídat za vznik a fungování zcela nové sekce advokátní kanceláře, včetně sestavení celého týmu,” uvádí Petr Motyčka, který se v rámci poskytování služeb korporátním klientům chce zaměřovat také na problematiku programů trestně-právní compliance. „Mým úkolem je vybudovat tým špičkových odborníků s hmatatelnými výsledky. Naším společným cílem pro následující roky pak bude dosáhnout toho, že jméno endors bude figurovat na seznamu kanceláří, které trestní právo umí na špičkové úrovni,” doplňuje Motyčka. Klíčem k úspěchu je podle něj mimo jiné velmi úzká spolupráce s klientem. Ta umožňuje pružně a efektivně reagovat na vývoj situace a dává advokátům možnost využít v každé fázi případu vše, co může pomoci k jeho úspěšnému zakončení.

Rozšíření nabídky služeb advokátní kanceláře vyplynulo mimo jiné z poptávky klientů, jejichž zpětná vazba je pro endors klíčová. „Nadále budeme pokračovat v nastaveném trendu poskytování erudovaného víceúrovňového právního poradenství českým i zahraničním klientům. Díky rozšíření týmu nově nabídneme i sporovou agendu, regulatoriku a trestní právo. Petr Motyčka vyznává hodnoty a uplatňuje postupy, které souzní s tím, jak dlouhodobě pracujeme my v endors, takže jsem přesvědčen, že máme nakročeno ke společnému úspěchu,” dodává zakladatel kanceláře Vít Kučera.

Zdroj informací

endors advokátní kancelář s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

4. dubna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4497 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál