Společnost CYRRUS řídí od nového roku představenstvo

Společnost CYRRUS řídí od nového roku představenstvo

Od 1. ledna 2022 došlo ke změně ve vedení investiční společnosti CYRRUS. Ta bude nově řízena celým týmem představenstva společnosti. Každý ze členů je pak zodpovědný za určitou oblast dle svých kompetencí. Marek Hatlapatka končí na pozici generálního ředitele CYRRUS a.s. a zůstává nadále ve skupině CYRRUS Group.

„Děkuji Markovi Hatlapatkovi za mimořádný přínos naší společnosti. Jsem přesvědčen, že své zkušenosti zúročí i na skupinové pozici,“ říká Jiří Loubal, předseda představenstva CYRRUS, dodává: „Novým nastavením chceme podpořit další růst firmy a posílit naše zaměření na inovativní možnosti investování a rozvoj nových služeb. Kooperativní způsob řízení nám umožní se ještě více soustředit na potřeby klientů a jejich spokojenost.“

Předsedou představenstva je i nadále majitel společnosti Jiří Loubal, který má zároveň zodpovědnost za obchod. Místopředsedy jsou Tomáš Menčík, který řídí finance, finanční analitiky a back office a Jiří Grummich, jehož hlavním úkolem je marketing, komunikace, IT, produktový management a kvalita služeb. Za externí prodejní sítě zodpovídá člen představenstva Kamil Kricner a za risk management a compliance pak další člen představenstva Lubomír Seif.

Po čtyřech letech ve vedení společnosti přechází Marek Hatlapatka z pozice generálního ředitele do vedení skupiny CYRRUS, kde je pověřen řízením strategického rozvoje, a především služeb korporátního poradenství.

Zdroj informací

CYRRUS, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

21. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2285 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál