DRIVERAMA pokračuje v mezinárodní expanzi: Zahájila výkup v Nizozemsku a jmenovala ředitele pro Francii a Belgii

DRIVERAMA pokračuje v mezinárodní expanzi: Zahájila výkup v Nizozemsku a jmenovala ředitele pro Francii a Belgii

Driverama, technologická online platforma společnosti AURES Holdings pro maloobchodní výkup a prodej ojetých vozů v západní Evropě, urychlila rozšíření svých aktivit a spustila výkup vozů v Nizozemsku a jmenovala Filipa Claessena na pozici ředitele pro Francii a Belgii. Claessen bude odpovědný za zahájení provozu společnosti na obou těchto trzích.

Zahájení činnosti společnosti Driverama v Nizozemsku v jejím ústředí v Amsterdamu následuje po úspěšném otevření šesti poboček v Německu. Společnost pokračuje v rychlém otvírání svých zastoupení napříč Evropou. Prodej vozu společnosti Driverama v Nizozemsku tak mohou zákazníci učinit zcela z pohodlí svého domova. Zákazníci jednoduše zadají základní údaje o svém vozidle na webové stránce Driverama, která poskytne realistický odhad ceny na základě údajů z trhu, a poté si domluví schůzku u sebe doma, kde proběhne bezproblémová prohlídka a vyzvednutí vozidla.

Současně se zahájením provozu v Nizozemsku jmenovala Driverama ředitelem pro Francii a Belgii Filipa Claessena. Jeho úkolem je pomoci s rozvojem a budováním provozu v těchto dvou zemích. Filip přichází do společnosti Driverama ze společností D'Ieteren, největšího belgického distributora automobilů, a Auto1, největšího konkurenta společnosti Driverama a přední evropské digitální automobilové platformy pro ojeté vozy, kde zastával funkci obchodního ředitele pro Belgii. Claessen má prokazatelné výsledky a více než 20 let zkušeností v oboru ojetých vozů.

Ve společnosti Driverama bude Claessen odpovědný za budování fyzické infrastruktury pro provoz společnosti ve Francii a v Belgii a také za sestavení špičkového týmu, který bude poskytovat služby zákazníkům. Ve své nové funkci Filip využije své hluboké znalosti místního trhu, aby zajistil, že hlavním krédem společnosti Driverama ve Francii a Belgii bude závazek nabízet zákazníkům rychlé, férové a transparentní služby. Filip se připojí k rostoucímu týmu Driverama, který napříč Evropou čítá více než 150 zaměstnanců.

„Dnešní den představuje pro společnost Driverama další významný milník, neboť zahajujeme provoz v Nizozemsku, našem prvním trhu mimo Německo. Je to významný a vzrušující krok pro naši mezinárodní expanzi. Jsem také rád, že mohu v týmu Driverama přivítat Filipa. Jeho dlouholeté zkušenosti v oboru ojetých vozů nám budou neocenitelnou pomocí při dosahování a naplňování našich růstových ambicí v Evropě. A nejen to, Filip je skutečně v souladu s kulturou a hodnotami společnosti Driverama a chápe, jakou důležitost přikládáme vytváření bezproblémové zákaznické zkušenosti," uvedl generální ředitel společnosti Driverama Stanislav Gálik.

„Kombinace jedinečné technologie, inovací a výjimečného zákaznického servisu dělá z Driveramy společnost, o které jsem přesvědčen, že změní trh s ojetými vozy v Evropě, a proto jsem tak nadšený, že se k ní mohu připojit. Jedná se o tým profesionálních a vysoce motivovaných lidí, kteří jsou odhodláni poskytovat nejlepší zákaznické zkušenosti s platformou pro ojeté vozy, a já se těším, že tento tým ve Francii a Belgii poroste, protože se připravujeme na zahájení činnosti na těchto trzích," uvedl nový ředitel pro Belgii a Francii Filip Claessen.

Driverama je nová online platforma pro obchodování s ojetými vozy v Evropě. V první fázi vozy vykupuje, v druhé, jejíž datum ještě nebylo stanoveno, je začne i prodávat. Driverama je nová značka, koncept a obchodní subjekt, který byl spuštěn a vyvinut skupinou AURES Holdings. Spojuje to nejlepší ze všech kanálů v oblasti obchodování s ojetými vozy – know-how a fyzickou infrastrukturu skupiny AURES Holdings spolu s jejími dlouholetými unikátními zkušenostmi v oblasti sběru a analýzy dat, nástroji strojového učení, umělou inteligencí a vlastními algoritmy.

Zdroj informací

DRIVERAMA a NejBusiness.cz

Datum

18. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2779 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál