Radim Čáp se stal novým jednatelem SWIETELSKY stavební

Radim Čáp se stal novým jednatelem SWIETELSKY stavební

Novým jednatelem společnosti SWIETELSKY stavební a ředitelem její Divize dopravního a inženýrského stavitelství se od ledna stal Radim Čáp. Letos devětačtyřicetiletý manažer je absolventem stavební fakulty ČVUT Praha, obor konstrukce a dopravní stavby, a VUT Brno, Ústavu stavební ekonomiky a řízení, kde získal vědeckou hodnost Ph.D. Do července 2021 působil jako předseda představenstva a ředitel společnosti Metrostav Infrastructure.

„Chci pomoci udržet stabilní pozici společnosti v regionálním silničním stavitelství a v Česku i na Slovensku ji ještě posílit v méně obsazených oblastech. U velkých silničních a dálničních projektů nám půjde upevnění naší pozice,“ uvedl Radim Čáp. Věří, že SWIETELSKY stavební bude i nadále spolehlivým a věrohodným partnerem veřejných i soukromých investorů a svou pozici po nedávném založení závodu Velkých projektů ještě zvýrazní.

„V tomto závodě vidím další perspektivu a prostor pro rozvoj lidí a nasazení nových technologií, nutných pro realizaci velkých infrastrukturních projektů,“ dodává Radim Čáp. Zároveň chce zvýšit úroveň práce v celé oblasti digitalizace a BIM, zvláště pak s novými modely zadávacích dokumentací klíčových státních zadavatelů.

Na pozici jednatele SWIETELSKY stavební, jedné z největších stavebních firem v zemi, bude Radim Čáp působit spolu s Jiřím Kozlem, který řídí Divizi pozemního stavitelství.

Zdroj informací

SWIETELSKY a NejBusiness.cz

Datum

11. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.4068 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál