Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Peroutka

Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Peroutka

V nově definované pozici technického ředitele SECURITAS ČR bude mít Jan Peroutka na starosti dohled nad odděleními bezpečnostních technologií, servisu a dispečinku Securitas Operations Center.

SECURITAS ČR má nového technického ředitele. Na pozici s názvem Chief Solutions Officer nastupuje Jan Peroutka (42). „Jde o nově definovanou nejvyšší technickou pozici, v níž bude Jan Peroutka vést tým manažerů zodpovědných za vývoj, instalaci a servis bezpečnostních technologií, inovace a návrhy integrovaných řešení a služby Securitas Operations Center včetně monitoringu více než 12 000 objektů,“ říká Pavel Adamovský, generální ředitel společnosti SECURITAS ČR a dodává: „Mám radost, že pro tuto roli, která zdůrazňuje směřování naší společnosti ke komplexním službám v oblasti zabezpečení, jsme vybrali odborníka a s dlouholetou zkušeností v managmentu naší společnosti.“

Jan Peroutka pracuje v SECURITAS ČR již od roku 2008, z toho posledních 9 let na různých pozicích vysokého managmentu společnosti. Je absolventem Přírodovědecké Fakulty Univerzity Karlovy, je ženatý a má dvě děti. Jeho profesionální dráhu pozitivně ovlivňuje i fakt, že je aktivním skautem.

Zdroj informací

SECURITAS ČR s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

4. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4181 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál