Facility management ve skupině ČSOB povede Josef Šedivý

Facility management ve skupině ČSOB povede Josef Šedivý

S účinnosti od 1. ledna 2022 převezme oblast facility managementu (FAM) ve skupině ČSOB Josef Šedivý. Josef Šedivý nastoupí na pozici výkonného ředitele a nahradí tak Zoru Křičkovou, která strávila ve skupině ČSOB na různých pozicích v oblasti správy budov a operations 17 let a svoji pracovní kariéru se rozhodla ukončit.

„Chci touto cestou poděkovat Zoře Křičkové za její nadšení, pracovitost a inspiraci, kterou vždy šířila kolem sebe a díky tomu vzniklo mnoho zajímavých projektů a výsledky můžeme vidět všude kolem sebe, nejen u nás v Radlicích. Zároveň přeji Josefovi mnoho úspěchu v této významné pozici a těším se na intenzivní spolupráci a projekty, díky kterým potvrdíme svou roli leadera v oblasti flexibility a výstavby energeticky úsporných budov ohleduplným k životnímu prostředí i v budoucnosti“ komentuje personální změny Marcela Suchánková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za oblast HR, IT, Operations a FAM.

Josef vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na informační technologie a manažerské účetnictví. Před nástupem do ČSOB působil ve společnosti Deloitte. Do ČSOB nastoupil v roce 2011 jako manažer informační bezpečnosti. V rámci oblasti řízení nefinančních rizik Josef postupně pracoval jako vedoucí týmu, manažer a od roku 2016 byl ředitelem tohoto útvaru. V roce 2018 se stal ředitelem pro oblast Přímé distribuce, kde byl odpovědný za oblast přímého prodeje, digitalizace ČSOB Retailu a za služby klientského centra. V roce 2021 působil Josef jako lídr Agilní transformace s misí zavádět a zlepšovat agilní řízení v ČSOB skupině.

„Převzít práci po Zoře Křičkové je pro mě obrovská výzva a zároveň čest. Zora pracovala na nejvýznamnějších facility management projektech skupiny ČSOB. Podílela se na stavbě první i druhé části radlické centrály. V posledních letech byla také u zrodu regionální centrály ČSOB v Hradci Králové. Její profesní cesta v naší skupině je velice inspirativní a já se moc těším, že v této cestě budu pokračovat. Výzev je hodně. I nadále budeme pracovat na tématech flexibility pro naše zaměstnance a zároveň se stále více otevírat veřejnosti. Prioritou zůstává vytváření prostředí, které je v souladu s ekologií a udržitelností. V Česku jsme v této oblasti leadery. Velkým tématem jsou také pokračující inovace v pobočkové síti pro naše klienty,“ sděluje k nové pozici Josef Šedivý.

Zdroj informací

Československá obchodní banka, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

4. prosince 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2558 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál