Martin Řezanina je novým výkonným ředitelem skupiny Realism

Martin Řezanina je novým výkonným ředitelem skupiny Realism

Novým výkonným ředitelem developerské společnosti Realism se stal Martin Řezanina. Tím převzal exekutivní pravomoc od majitele Martina Hubingera, který si ve své gesci ponechává tvorbu celkové vize a strategie skupiny, akvizice, vztahy s investory a složení týmu. -

Martin Řezanina působí v Realism od léta roku 2019, kdy dostal na starost vedení oddělení developmentu. Kromě koordinace projektů se zaměřil na rozšíření a transformaci projektového týmu, posílení jeho analytické kapacity a formalizaci a kultivaci procesů, včetně využití nových technologických nástrojů. O rok později se díky výsledkům své práce stal partnerem společnosti. Začal se podílet na klíčových rozhodnutích, rozvoji firemní strategie a uplatňovat nově zavedené principy z oddělení developmentu na celou skupinu Realism. Nyní zaujal pozici Managing Directora.

„Martin během působení ve vedení projektového týmu velmi rychle prokázal své nedocenitelné kvality - bohaté zkušenosti z oboru, mimořádné organizační schopnosti a přirozený talent k motivaci lidí. V neposlední řadě jsme si opakovaně prověřili, že sdílíme stejnou filozofii, osobní hodnoty a rovněž vizi, jak se v tomto směru dále rozvíjet. Naším přáním je totiž být nejen úspěšnější jako podnikatelé, ale také stále vylepšovat firemní atmosféru a umožnit nám všem lépe a samostatněji realizovat své pracovní i osobní cíle do takové míry, v jaké to jen je v rámci firmy možné," vysvětluje Martin Hubinger, majitel skupiny Realism, a dodává: „S radostí tak mohu Martina pověřit výkonem nejvyšší exekutivní funkce. Věřím, že se perfektně postará o hladký průběh každodenních procesů a úspěšné fungování naší společnosti. Sám bych se rád nadále soustředil hlavně na vyhledávání nových akvizičních příležitostí, vztahy s investory a na celkové směřování skupiny Realism. Zároveň s tím si ponechám řízení personálního obsazení a firemní komunikaci."

Nově jmenovaný Managing Director společnosti Realism Martin Řezanina je absolventem stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze. Ve svých předchozích pracovních působištích načerpal rozsáhlé zkušenosti s vedením týmů na velkých projektech v hodnotě mnoha milionů eur pro globální realitní organizace. Přes 10 let pracoval pro Unibail-Rodamco, evropského lídra v oboru komerčních nemovitostí, kde odpovídal za rozšíření a renovaci Centra Černý Most a Centra Chodov. Z pozice vedoucího projektu měl následně odpovědnost za dva polyfunkční developerské projekty nadnárodního koncernu HB Reavis v České republice.

Zdroj informací

Realism a NejBusiness.cz

Datum

22. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.615 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál