Skřivánek má novou vedoucí marketingu, je jí Aneta Menšíková

Skřivánek má novou vedoucí marketingu, je jí Aneta Menšíková

V čele marketingového oddělení jazykové agentury Skřivánek nově usedla Aneta Menšíková, která ve firmě působí již od roku 2019 – původně na pozici asistentky ve stejnojmenném oddělení. Ve společnosti bude mít na starosti nastavení a implementaci marketingové strategie, ale také propojení marketingových aktivit společnosti na zahraničních trzích, kde Skřivánek dlouhodobě působí.

„Jazyková agentura Skřivánek mi dává nové možnosti růstu a rozvoje, těším se tak na novou etapu a výzvy s ní spojené. Společnost Skřivánek si svou pozici vybudovala díky kvalitě a skvělému zákaznickému servisu a jsem ráda, že se mohu podílet na jejím dalším rozvoji,” říká nová vedoucí marketingového oddělení Aneta Menšíková.

Aneta Menšíková vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně, kde se věnovala marketingu. Již během studií pracovala jako administrativní asistentka a následně nastoupila do obchodní divize společnosti Aukční poradenské centrum. V roce 2019 se stala součástí jazykové agentury Skřivánek na pozici marketingové asistentky, kde doplnila stávající tým.

Skřivánek

Skřivánek je největší jazykovou agenturou ve střední a východní Evropě. Působí téměř ve dvou desítkách zemí po celém světě. Jeho pobočky najdete v 15 českých městech, v zahraničí pak v Bulharsku, Německu, Litvě, Lotyšsku, Polsku, Slovinsku, Slovensku a USA. Přes svou velikost a progresivní vývoj však Skřivánek zůstává českou firmou s více než pětadvacetiletou tradicí poskytování jazykových služeb, které nabízí ve více než 80 jazycích. Od roku 2008 je Skřivánek členem Asociace jazykových škol. Důraz na bezpečnost jeho dat a procesů dokládá audit TÜV.

Zdroj informací

Skřivánek s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

28. srpna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9801 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál