Podnikatelka Simona Otavová je novou akcionářkou společnosti LEXXUS a.s.

Podnikatelka Simona Otavová je novou akcionářkou společnosti LEXXUS a.s.

Novou spolumajitelkou prestižní realitní kanceláře LEXXUS a.s. se stala investorka Simona Otavová. Zkušená podnikatelka se silným zaměřením na investice v realitní a finanční oblasti, zastávala řadu let vysoké manažerské pozice a působila v orgánech mnoha významných českých obchodních a výrobních firem. Aktivně a dlouhodobě podniká na trhu komerčních i rezidenčních nemovitostí a podílí se na financování developerských projektů. Do jejího investorského portfolia patří luxusní rezidenční nemovitosti v prestižních lokalitách v Praze a ve španělské Marbelle.

„Akcionářský vstup do významné české realitní kanceláře LEXXUS a.s. je pro mě synergickým vyústěním současných podnikatelských aktivit na trhu s nemovitostmi. Mé vlastní velmi dobré zkušenosti s touto přední realitní kanceláří a zejména dlouhodobě dobré vztahy s jejími akcionáři, tak přinesly tuto zajímavou akviziční příležitost. Jsem přesvědčena, že vzájemná spolupráce s těmito předními experty na trhu nemovitostí a rychlý přístup k informacím, mi tak otevírá další zajímavé možnosti pro investice,“ komentuje Simona Otavová, dcera zesnulého miliardáře, podnikatele Petra Otavy.

„S příchodem nové akcionářky do společnosti LEXXUS, vzhledem k jejím dlouhodobým zkušenostem v oblasti developmentu a ve finanční oblasti, se otevírají naší společnosti nové obchodní příležitosti. Její dlouhodobá zkušenost v oblasti businessu tak přináší další možnosti rozvíjet naše obchodní vztahy s developery a finančními institucemi,“ uvedl ředitel realitní kanceláře LEXXUS, Peter Višňovský.

LEXXUS

Společnost LEXXUS má téměř 30letou tradici na trhu a patří mezi nejvýznamnější realitní kanceláře v Praze. Specializuje se na prodej nových bytů a je jejich největším prodejcem mezi pražskými realitními kancelářemi. Společnost dále jako expert na realitním trhu poskytuje consultingové služby spojené s komplexní přípravou developerských projektů.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je také značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej i pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Společnost úzce spolupracuje s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří.

Zdroj informací

LEXXUS a.s. a NejBusiness.cz

Datum

19. srpna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2978 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál