Tomáš Stegura povede ve skupině ČSOB útvar Digital

Tomáš Stegura povede ve skupině ČSOB útvar Digital

S účinností od 1. srpna bude Tomáš Stegura jmenován výkonným ředitelem útvaru Digital ve skupině ČSOB. Bude tak napřímo zodpovědný Michaele Lhotkové, člence představenstva ČSOB. Nová jednotka Digital pomůže ČSOB skupině definovat a naplňovat digitalizační ambice a bude hrát klíčovou roli při aktivitách spojených s virtuální asistentkou Kate.

Tomáš pracuje ve skupině ČSOB od roku 2006 a digitalizaci se věnuje velkou část své kariéry. Tomáš působil v Retailu, Vztahovém bankovnictví i v IT. V ČSOB začínal jako analytik a obchodní architekt na projektech v oblasti digitalizace. Do roku 2013 zastával pozice programového a projektového manažera, ve kterých se zaměřoval na dodávky programů a projektů v oblasti přímých kanálů. Například se jednalo o realizaci portálu internetového bankovnictví pro klienty Poštovní spořitelny. Mezi lety 2013 a 2014 působil v IT (tou dobou jako dceřiná společnost KBC) jako manažer odpovědný za řízení týmu Business analýzy a IT analýzy. Následně, až do roku 2018, byl na pozici ředitele za oblast „Firemní elektronické bankovnictví“ zodpovědný za vytvoření nového digitálního kanálu ČSOB CEB. V předchozí pozici jako ředitel pro digitalizaci a architekturu odpovídal za digitální transformaci bankovní divize Vztahového Bankovnictví (COR & SME).

Tomáš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informatika. Ve volných chvílích se věnuje golfu, má rád fantasy a společně se svou ženou se stará o smečku zlatých retrieverů.

 

Zdroj informací

Československá obchodní banka, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

28. července 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0926 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál