Společnost Arval CZ má nového generálního ředitele

Společnost Arval CZ má nového generálního ředitele

Od letošního července přijal výzvu v podobě funkce nového generálního ředitele Arval CZ Aleš Polák. Pro Arval pracuje již od roku 2010. Osm let strávil v pražské pobočce na pozici Operations Director, odkud se přesunul na tři roky do Bratislavy na pozici ředitele Arval Regional Center. Vzhledem k tomu, že Arval Regional Center působí napříč mnoha regiony, navštěvoval v rámci této funkce pravidelně i pražskou kancelář společnosti Arval. I díky tomu zůstal v kontaktu se svým staronovým působištěm, což mu nyní ulehčuje start v nové roli. Jeho působení v Bratislavě, během kterého budoval SSC (Shared Services Center), mimo jiné zaznamenalo navýšení počtu zaměstnanců na více než trojnásobek, z 60 na 200 osob. Aleš Polák je zvyklý na dynamický růst společnosti, na který naváže a který je očekáván i v následujících letech v Arval Česká republika.

„Ve své nové roli se budu zaměřovat na další upevnění pozice společnosti Arval CZ na českém trhu, na rozvoj retailového prodeje a implementace nových produktů operativního leasingu. Nad tím stojí výzva v podobě adaptace společnosti v postcovidové době, její dopad na trh a nové způsoby práce,“ komentuje své nové začátky Aleš Polák.

Aleš Polák střídá na pozici generálního ředitele Arval CZ Arnaulta Leglaye, který během své kariéry řídil hned několik poboček v řadě zemí, od Rumunska přes Brazílii a Chile až po Českou republiku.

Arnault Leglaye opouští divizi Arval po 15 letech a od 1. 8. 2021 nastupuje jako CEO severských zemí ve společnosti BNP Paribas Leasing Solutions, která spadá také do skupiny BNP Paribas Group. Za své předchozí působení nejraději vzpomíná na spolupráci s týmy z celého světa, na integraci společnosti Arval-Relsa v Jižní Americe a adaptaci Arval CZ na složité podmínky způsobené covidovou pandemií. V nové roli v Norsku ho na poli finančního leasingu čeká rozvoj severského regionu a otevření pobočky ve Finsku.

Zdroj informací

Arval a NejBusiness.cz

Datum

8. července 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2151 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál