LIBERTY Ostrava má nového výkonného ředitele

LIBERTY Ostrava má nového výkonného ředitele

Novým výkonným ředitelem ostravské huti byl jmenován Aleksandr Ivanov. Přebírá vedení společnosti LIBERTY Ostrava a ve své funkci bude podřízen jejímu představenstvu.

Aleksandr Ivanov Aleksandr Ivanov má dlouholeté zkušenosti v ocelářství, kde pracoval dvacet let ve vedení různých podniků, naposledy jako ředitel pro výrobu v ukrajinské integrované huti Kryvyi Rih. Aleksandr je inženýr v oboru průmyslové energetiky a teplárenství.

„Jsem velmi rád, že mohu Aleksandra Ivanova jmenovat do této důležité role. V minulosti jsem s ním již spolupracoval, proto vím, že je schopen efektivně vést LIBERTY Ostrava k dalšímu rozvoji. Věřím, že povede ostravský tým směrem k optimalizaci výroby a naplnění vize podniku dosáhnout do roku 2030 uhlíkové neutrality,“ uvedl Paramjit Kahlon, generální ředitel hutí a těžebních podniků skupiny LIBERTY Steel Group.

„V ostravské huti máme před sebou obrovskou příležitost. Budu pracovat společně se zaměstnanci, vedením a našimi partnery na tom, abychom huti zajistili budoucnost, která spočívá ve výrobě zelené oceli a uhlíkové neutralitě. Budeme usilovat o to, abychom co nejdříve postavili nové hybridní pece a zajistili připojení k síti velmi vysokého napětí, což je jádrem transformace LIBERTY Ostrava,“ dodal Aleksandr Ivanov, nově jmenovaný výkonný ředitel LIBERTY Ostrava.

Zdroj informací

Liberty Ostrava a.s. a NejBusiness.cz

Datum

22. června 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2168 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál