Etnetera Motion obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice

Etnetera Motion obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice

Digitální agentura Etnetera Motion, patřící do skupiny Etnetera Group, posiluje svůj tým o tři nové členy. Přichází kreativec David Böhm, Account Manager Sharon Slawinská a Tereza Kopecká, která bude mít na starosti interní marketing.

David Böhm má za sebou 5 let zkušeností v digitálním marketingu. Pracoval v Social Media týmu v agenturách Nydrle a Kindred, kde vymýšlel social media komunikaci pro řadu lokálních a globálních značek. Poslední dva roky strávil v kreativním týmu Leo Burnett na pozici Idea Maker, kde tvořil kreativní koncepty například pro Pilsner Urquell nebo Sodexo. V roce 2019 obsadil třetí místo v soutěži Young Lions v kategorii Digital a v roce 2021 první místo v kategorii Print. V Etnetera Motion bude pracovat na tvorbě kreativních konceptů, podílet se na tenderech a dílčích aktivitách pro klienty.

Sharon Slawinská má za sebou 6 let zkušeností v mezinárodních firmách, kde se zaměřovala na sales a marketing. Velmi zajímavé klienty měla v Hong Kongu, kde se starala například o Booking.com, Woolworths a KLOOK. Sharon měla na starosti plánování a řízení online marketingových kampaní a také pečovala o klíčové online & offline partnery ze šesti zemí v Asii a Pacifiku. V Etnetera Motion je nyní na pozici Account Manager a řídí komunikační projekty pro Dáme Jídlo.

Tereza Kopecká měla více jak dva roky na starost marketing na soukromé vysoké škole NEWTON University. Starala se zde o realizaci všech interních a externích eventů jako jsou promoce, imatrikulace, vědecké konference či veletrhy vzdělávání. Dále spravovala všechny sociální sítě a řešila tvorbu podpůrných interních i externích materiálů. K tomu vedla několik kurzů pro studenty a podílela se na firemní marketingové strategii. V Etnetera Motion má nově na starosti interní marketing i správu a tvorbu obsahu pro firemní online kanály.

Etnetera Motion

Etnetera Motion je kreativní full-service agentura skupiny Etnetera Group. Technologické zázemí rodiny Etnetera propojuje s kreativní strategií, digitálními trendy a progresivním přístupem. Mezi její specializace patří design a kreativa, brand building, tvorba komunikačních strategií, produkce obsahu, ale i byznysová řešení jako jsou learning development a loajalitní programy. Dlouhodobě spolupracuje s partnery, mezi které patří ŠKODA Auto, NIVEA, Pepsi, Rossmann a další.

Zdroj informací

Etnetera Motion s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

9. června 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.3617 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál