Gabriela Zaal novou obchodní ředitelkou společnosti ANECT

Gabriela Zaal novou obchodní ředitelkou společnosti ANECT

Přední dodavatel v oblasti informační a komunikační technologie a kybernetické bezpečnosti, společnost ANECT, mění vedení svého obchodního týmu. Od 1. dubna 2021 ho vede Gabriela Zaal, která nastoupila na pozici obchodní ředitelky společnosti. Zodpovědná bude především za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. V ANECTu působí Gabriela Zaal již 12 let, poslední dva roky vedla tým sales developmentu. V minulosti pracovala ve společnostech Mercedes-Benz či Telefonica.

Jako obchodní ředitelka společnosti ANECT bude Gabriela Zaal nově zodpovědná za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. K jejím dalším úkolům bude patřit vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na rozvoji portfolia služeb a nových technologií společnosti. „Gabriela působí v ANECTu přes deset let, což je nesmírná výhoda. Firmu zná velmi dobře, orientuje se na trhu IT, rozumí technologiím a především businessu, který děláme. Svou prací nás přesvědčila, že je tím nejlepším možným kandidátem pro tuto pozici,“ uvádí k jejímu nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti ANECT.

V prostředí obchodu se Gabriela Zaal pohybuje téměř dvacet let. V minulosti pracovala například ve společnostech Mercedes-Benz či Telefonica, kde působila na pozici Key Account Managera. Do ANECTu nastoupila v roce 2008, za tu dobu zastávala řadu vedoucích pozic v obchodu, v posledních dvou letech šlo o Head of Sales Development. „ANECT je pro mě od začátku srdcová záležitost. Ve firmě si cením korektního jednání, takové té staré školy v mezilidských vztazích, současně se ale stále díváme dopředu, přinášíme nové věci, nad každým naším zákazníkem přemýšlíme a s respektem k jeho prostředí navrhujeme řešení, která jdou ruku v ruce se světovými trendy,“ říká Gabriela Zaal.

ANECT a.s.

ANECT a.s. je předním dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií s velkým důrazem na ICT bezpečnost. Kromě kybernetické bezpečnosti se společnost dlouhodobě věnuje také datovým centrům, kontaktním centrům, infrastruktuře ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi pak nabízí komplexní přístup, který zahrnuje návrh řešení, projektové řízení, integraci produktů a služeb včetně prodeje a instalace vybraných technologií. Svá řešení realizuje zejména u enterprise zákazníků, pro které je stabilním a dlouholetým partnerem, ale vedle toho poskytuje své služby menším progresivním firmám. Kromě českých zákazníků obsluhuje i zákazníky v USA, Německu, Thajsku a Číně. Na trhu působí od roku 1993 a v současnosti zaměstnává více než 180 zaměstnanců v kancelářích v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Bratislavě.

Zdroj informací

ANECT a.s. a NejBusiness.cz

Datum

26. dubna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0232 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál