Xerox jmenoval Jacquesa-Edouarda Guedena výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem pro Evropu a další státy EMEA

Xerox jmenoval Jacquesa-Edouarda Guedena výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem pro Evropu a další státy EMEA

Xerox, globální společnost zabývající se kancelářskými technologiemi, jmenovala Jacquesa-Edouarda Guedena výkonným viceprezidentem a provozním ředitelem pro Evropu, Střední východ a Afriku (státy EMEA). Tuto roli již dočasně zastával od konce září 2020. Podřízen je Johnu Visentinovi, místopředsedovi správní rady a generálnímu řediteli společnosti Xerox.

„Jacques-Edouard bude odpovědný za týmy společnosti Xerox v Evropě, na Středním východě a v Africe, které mají uvést na trh celé portfolio produktů, služeb a softwaru společnosti Xerox novým i stávajícím klientům a partnerům,“ řekl John Visentin. „Jeho hluboká znalost potřeb klientů a dlouhodobé vztahy v celém regionu ho staví do dobré pozice pro řízení výkonu a růstu.“

Dvaatřicetiletý Gueden působil během své kariéry na různých vedoucích pozicích v oblasti prodeje a marketingu, ve kterých postupně získával větší zodpovědnost. Naposledy působil jako provozní ředitel pro oblast Francie, Belgie a Lucemburska, předtím také jako senior viceprezident Business Operations pro státy EMEA.

„Rozšiřujeme naše portfolio a možnosti využití našich služeb a produktů. Ve státech EMEA se blíže zaměříme na zvýšení povědomí o společnosti a výnosů pro stávající i nové technologie Xerox včetně softwaru, financování a inovací, jako jsou 3D tisk kovem a průmyslový Internet of Things,“ řekl Jacques-Edouard Gueden. „Těším se na vedení týmu, který bude přinášet pozitivní výsledky pro klienty a partnery společnosti Xerox.“

Xerox

Xerox zlepšuje každodenní práci. Zabýváme se technologiemi pro pracoviště, které vytváří a integrují software a hardware pro malé i velké podniky. Xerox přináší své spolehlivé a dlouhodobé zkušenosti pro ty zákazníky, kteří se snaží spravovat informace jak skrze digitální, tak i fyzické platformy. Ať už to byl vynález kopírky, ethernetu nebo laserové tiskárny. Xerox je po dlouhou dobu tím, kdo definuje moderní pracovní postupy.

Zdroj informací

Xerox a NejBusiness.cz

Datum

12. února 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0721 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál