David Sajner novým partnerem v Knight Frank

David Sajner novým partnerem v Knight Frank

Důležitou změnu ve vedení představuje společnost Knight Frank, která se zabývá poradenstvím v oblasti komerčních nemovitostí. Stávající vedení, které představují Zdenka Klapalová a Přemysl Chaloupka, se rozrostlo o nového člena. Je jím David Sajner, který v Knight Frank doposud působil na pozici ředitele prodeje nemovitostí.

Ing. David Sajner, MSc (40) vystudoval na ČVUT v Praze a poté získal titul MSc Real Estate Investment and Management na Sheffield Hallam University & Nottingham Trent University ve Velké Británii. Za více než 15 let svého působení v Knight Frank získal mnoho zkušeností s prodejem a akvizicemi komerčních nemovitostí, jako jsou kancelářské budovy, obchodní centra, logistické areály nebo hotely, a to napříč celou ČR. Jeho specializací je prodej nemovitostí vyžadujících aktivní asset management, vyhledávání developerských příležitostí a kontakt na lokální investory a české prémiové klienty. Dále se zabývá optimalizací nemovitostních portfolií, oceňováním nemovitostí a studiemi proveditelnosti.

Ve své nové pozici se bude i nadále věnovat investicím do nemovitostí, především v segmentu SMI (Small and Medium Investment). „Společnost Knight Frank má široký investiční rozsah a jako jedna z mála poradenských společností na českém trhu se zabývá příležitostmi v regionech a službami, spojenými s ohroženými aktivy (Distress Assets). Disponujeme databází investorů, rozdělenou dle jejich investičního zaměření do jednotlivých segmentů a preferované velikosti transakce, díky čemuž dokážeme každému investorovi nabídnout vhodnou investiční příležitost“, dodává ke svým dalším plánům David Sajner. „Jedná se o ocenění Davidovy dosavadní práce a nastavení dlouhodobého motivačního programu rozvoje firmy. Zároveň se jedná o krok vedoucí k novým podnětům do nejužšího vedení společnosti“, dodává Zdenka Klapalová, ředitelka Knight Frank.

Volné chvíle tráví při sportu. Je aktivním sportovcem, v letech 2012–2017 hájil české barvy na mistrovství světa v triatlonu. Má za sebou také dvě úspěšné účasti na mistrovství světa Ironman na Havaji.

Knight Frank

V letošním roce společnost Knight Frank slaví výročí třicet let působení na českém trhu. Knight Frank & Rutley byl založen v Anglii v roce 1896 jako společnost zabývající se oceňováním a aukcemi. Dnes je Knight Frank považován za silného hráče na poli poradců oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí. Celosvětová síť zahrnuje 512 poboček v 60 zemích napříč 6 kontinenty a více než 19 030 profesionálů.

Za dobu svého působení v České republice se stal Knight Frank jednou z předních společností v oblastech realitního poradenství, správy nemovitostí, pronájmů kanceláří, oceňování majetku, výzkumu trhu a mezinárodního investičního poradenství. Poskytuje poradenství majitelům a investorům nemovitostí, developerům a korporátním nájemcům.

Zdroj informací

KNIGHT FRANK, spol. s r.o. a NejBusiness.cz

Datum

9. února 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9573 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál