Petra Marzini novou HR manažerkou společnosti ANECT

Petra Marzini novou HR manažerkou společnosti ANECT

Sekci lidských zdrojů a personalistiky IT společnosti ANECT nově vede Petra Marzini. Ve své funkci se zaměří na zastřešení všech HR procesů a aktivit, které jsou navázány na strategii a priority společnosti. Mimo jiné se bude věnovat novému rozvojovému programu pro zaměstnance, který je podporován grantem z Evropského sociálního fondu a bude zaměřený na upevnění klíčových kompetencí zaměstnanců v oblasti leadershipu, vzájemné spolupráce a komunikace. Petra přichází do ANECTu z konzultační firmy Human Garden, kde se věnovala HR poradenství a svým klientům pomáhala především s nastavováním nebo revizí jejich HR procesů a výběru klíčových zaměstnanců formou executive search.

Petra Marzini je novou seniorní HR manažerkou ve společnosti ANECT, která je předním dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií s velkým důrazem na ICT bezpečnost. Zodpovědná bude za tvorbu a plnění personální strategie vycházející z aktuálních potřeb společnosti. ANECT již 28 let úspěšně rozvíjí aktivity v oblasti kybernetické bezpečnosti, datových a kontaktních center a v rámci svého interního inovačního programu úspěšně vyvíjí nové produkty.

„I přes turbulentní změny v posledním roce stále zůstává velkou výzvou nábor kvalitních lidí a v našem odvětví jsou šikovní IT specialisté nedostatkové zboží. Jednou z aktivit, na kterou se chceme zaměřit, je rozšíření spolupráce se středními a vysokými školami a ještě více zapojit naše manažery do aktivního oslovování potenciálních uchazečů. Naším úkolem bude i nadále posilovat dobré jméno ANECTu jako zaměstnavatele, pro kterého stojí za to pracovat, a současně dělat vše pro udržení našich zaměstnanců. Pro ně pak přinášet kvalitní školení, množství zajímavých projektů, které je budou bavit a profesně posouvat, a v neposlední řadě celkově vytvářet dobré pracovní prostředí, ze kterého se těžko odchází,“ uvádí Petra Marzini.

Petra Marzini má v oblasti řízení lidských zdrojů více než 15 let zkušeností. Před Human Garden pracovala několik let pro společnost T-Mobile, kde působila na různých HR pozicích a postupem času měla zodpovědnost za vedení týmu HR Business Partneringu.

Vystudovala Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze.

ANECT

ANECT a.s. je předním dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií s velkým důrazem na ICT bezpečnost. Kromě kybernetické bezpečnosti se společnost dlouhodobě věnuje také datovým centrům, kontaktním centrům, infrastruktuře ICT a provozu a řízení ICT. Napříč těmito oblastmi pak nabízí komplexní přístup, který zahrnuje návrh řešení, projektové řízení, integraci produktů a služeb včetně prodeje a instalace vybraných technologií. Svá řešení realizuje zejména u enterprise zákazníků, pro které je stabilním a dlouholetým partnerem, ale vedle toho poskytuje své služby menším progresivním firmám. Kromě českých zákazníků obsluhuje i zákazníky v USA, Německu, Thajsku a Číně. Na trhu působí od roku 1993 a v současnosti zaměstnává více než 180 zaměstnanců v kancelářích v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Bratislavě.

Zdroj informací

ANECT a.s. a NejBusiness.cz

Datum

11. ledna 2021

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8104 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál