Colosseum přivítá nového člena představenstva

Colosseum přivítá nového člena představenstva

Novým členem představenstva obchodníka s cennými papíry Colosseum je Pavel Filipi, který je současně provozním ředitelem společnosti. Přináší mnohaleté zkušenosti z produktového vývoje v oblasti investic.

Na pozici člena představenstva společnosti Colosseum přešel Pavel Filipi, který ve společnosti pracuje od prosince 2019 na pozici provozního ředitele. V oboru bankovnictví a investic není žádným nováčkem, dříve pracoval například pro Komerční banku, slovenskou VÚB banku či poradenskou společnost PwC.

Colosseum je česká společnost specializující se na obchodování se širokou škálou cenných papírů včetně ETF, akcií, dluhopisů, komodit a finančních derivátů, zároveň poskytuje správu portfolií a v neposlední řadě patří k lídrům v investování do nízkonákladových ETF fondů.

„Produkty Colossea působí jednoduše, ale uvnitř jsou poměrně sofistikované. Přesto v Colosseu dokážeme novinky implementovat velmi flexibilně. Jako člen představenstva zodpovědný za provoz, mám možnost zúročit zkušenosti s produktovým vývojem, které jsem nasbíral v bankách, pro které jsem dlouhé roky pracoval,“ říká Pavel Filipi, nově jmenovaný člen představenstva společnosti Colosseum.

Pavel Filipi vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a již v průběhu studia byl aktivním investorem. Retailové bankovnictví a investice ho provázely celou jeho kariéru. Mezi jeho zájmy nepatří jen svět financí, ale věnuje se také dvěma svým dětem. Rád relaxuje na horském kole, lyžích nebo na treku.

Zdroj informací

Colosseum a NejBusiness.cz

Datum

29. října 2020

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7727 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál