Arval posiluje oddělení Retail. Povede ho dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev

Arval posiluje oddělení Retail. Povede ho dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev

Změny v nejvyšším vedení společnosti ARVAL CZ. Dosavadní obchodní ředitel Jiří Solucev posiluje od 1.3.2020 oddělení Retail. Jeho novým nástupcem bude Jiří Havel.

Potřeby našich klientů, ať už se jedná o nadnárodní společnosti, nebo drobné podnikatele, se neustále vyvíjejí. Od dřívější potřeby auta vlastnit, k zájmu o snadné užívání a sdílení. Ruku v ruce s tímto trendem přicházejí různé možnosti mobility plné nejnovějších technologií, které Arval chápe jako základ svojí DNA.

V návaznosti na tento vývoj reaguje Arval posílením aktivit v oblasti operativního leasingu menším firmám, podnikatelům a jednotlivcům (souhrnně nazývané Retail). Jiří Solucev, který stál u zrodu společnosti v roce 2003 a více než 12 let byl jejím obchodním ředitelem, přijal nyní výzvu v podobě vedení oddělení Retail. Ve své pozici Retail Director se bude soustředit na rozvoj obchodních aktivit v tomto dynamickém segmentu, posilovat spolupráci s obchodními partnery a určovat strategii dalšího rozvoje v B2C segmentu.

Na pozici Obchodního ředitele se přesune Jiří Havel, který posledních 3,5 roku působil v Arvalu jako Head of Human Resources. V souladu se strategickým plánem Arvalu přizpůsobit své produkty a služby novým potřebám mobility klientů a dále přinášet inovativní řešení, bude jedním z jeho hlavních cílů navazování nových obchodních vztahů a prohlubování spolupráce se stávajícími klienty. Dále pak implementace nových řešení mobility digitálních řešení. Interně se pak chce zaměřit na další rozvoj obchodního týmu, jeho kompetencí a dovedností s jasnou ambicí být lídrem trhu.

Věříme, že uvedené změny budou přínosem nejen pro Arval, ale především pro jeho klienty a obchodní partnery.

O společnosti ARVAL

ARVAL je odborníkem ve full service operativním leasingu (celosvětově spravuje 1,19 mil vozidel) a oblasti mobility. Každým dnem 7 000 zaměstnanců ve 29 zemích světa usiluje o implementaci flexibilních řešení, ať už jde o nadnárodní klienty, či firmy střední velikosti, podnikatele nebo jednotlivce. Tato řešení pak umožňují našim klientům soustředit se na vlastní business a starosti s vozovým parkem přenechat Arvalu, to vše s přihlédnutím k trendu udržitelnosti. Arval je zakládajícím členem globální aliance Element-Arval, světového lídra v odvětví správy vozového parku, s 3 miliony vozidel v 50 zemích. Arval byl založen v roce 1989 a je plně ve vlastnictví BNP Paribas. V rámci skupiny Arval patří do oblasti Retail Banking & Services. V České republice Arval působí od roku 2003, provozuje 22 000 vozidel a patří mezi lídry v oboru.

Zdroj informací

Arval a NejBusiness.cz

Datum

28. ledna 2020

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.6525 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál