Novým vedoucím prodeje ŠKODA AUTO Česká republika se stal Jiří Maláček

Novým vedoucím prodeje ŠKODA AUTO Česká republika se stal Jiří Maláček

Na pozici vedoucího prodeje ŠKODA AUTO Česká republika byl jmenován Jiří Maláček (39). Úkolem zkušeného manažera s více než 15 lety zkušeností z automobilového průmyslu bude vedení a plánování prodeje nových a ojetých vozů značky ŠKODA. Zároveň již na konci roku proběhla změna na pozici koordinátora fleetových prodejů. Za prodej velkoodběratelům je nyní zodpovědný Oldřich Šubrt (36).

Jiří Maláček (39), který má magisterský titul v oboru Obchod a marketing z Univerzity Karlovy, se těší na novou výzvu. „Jsem hrdý na to, že budu pracovat pro českou domácí značku a jasnou jedničku na lokálním automobilovém trhu, která zásadně ovlivňuje ekonomiku celé země,“ říká Jiří Maláček a dodává: „Věřím, že mé zkušenosti s alternativními pohony v této přelomové éře přicházejících elektromobilů přispějí ke splnění závazků k životnímu prostředí.“

„V osobě Jiřího Maláčka získala ŠKODA AUTO Česká republika profesionála s dlouholetými zkušenostmi z oblasti prodeje a marketingu, které budou významnou podporou pro další rozvoj obchodních aktivit značky ŠKODA na českém trhu,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika.

V rámci prodejního týmu došlo na konci roku 2019 i k další personální změně. Pozici koordinátora fleetového prodeje převzal Oldřich Šubrt (36), který řadu let působil na pozicích koordinátora prodeje nových vozidel v Zákaznickém centru ŠKODA a koordinátora prodeje pro Rusko. Prodej pro velkoodběratele v rámci týmu Jiřího Maláčka řídí od října 2019.

Zdroj informací

ŠKODA AUTO a.s. a NejBusiness.cz

Datum

8. ledna 2020

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.4064 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál