Jiří Mesároš: Investory před kryptoměnami varuji již několik let

Jiří Mesároš: Investory před kryptoměnami varuji již několik let

Věřím v investice do reálných českých firem, které v České republice platí daně, tvoří pracovní trh a přináší skutečnou hodnotu. Současně dlouhodobě nabádám investory k ostražitosti u investic do kryptoměn. Jak se nyní potvrdilo, nejsou kontrolní mechanismy dostatečné, případně zcela chybí a rizikovost investic je tak velice vysoká.

150 emisí korporátních dluhopisů prošlo za 9 let nabídkou expertního portálu Dluhopisy.cz, který se zaměřuje výhradně na korporátní dluhopisy českých firem. Celkový objem investic tak představuje téměř 10 miliard korun a výnosy investorů se pohybují celkem v řádu stovek milionů korun. Investorský web se mimo jiné věnuje i poradenství, doporučuje, podle jakých kritérií vybírat vhodnou investici, ale také varuje před možnými riziky.

Ceníme si emitenty, kteří svoje emise spolehlivě splatí a pro další rozvoj svého podnikání opět zvolí financování prostřednictvím dluhopisů. Za všechny mohu jmenovat aktuální emisi České nanovlákno III společnosti RESPILON Nanofibers. Jak ukazuje náš příklad, jsou při pečlivém výběru korporátní dluhopisy velmi kvalitním investičním nástrojem.

Zdroj informací

Ing. Jiří Mesároš z expertního portálu Dluhopisy.cz

Datum

21. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3977 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál