Novým obchodním ředitelem Zásilkovny je Jan Došlý

Novým obchodním ředitelem Zásilkovny je Jan Došlý

Obchodní aktivity Zásilkovny, přední české logisticko-technologické firmy, řídí nově Jan Došlý. Jeho hlavním úkolem bude, vedle dalšího rozvoje obchodu Zásilkovny, nastavení nové obchodní strategie. Kvalitu služeb a produktů Zásilkovny bude zajišťovat zcela nové oddělení Kvality a procesů. Ředitelem nového oddělení se stal Dalibor Svoboda.

„Zásilkovna roste každým rokem rekordním tempem. Také letos máme velké ambice růst jen v ČR o více než 100 %. Věřím, že nám je Honza pomůže naplnit. Úkolů nás letos čeká mnoho. Kromě akvizic a péče o stávající klienty a uvádění nových produktů na trh, připravujeme také novou obchodní strategii nebo nový Customer Relationship Management systém,“ říká Simona Kijonková, CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny. „Přestože pro nás byla kvalita našich služeb a produktů vždy prioritou, jejich udržení je při velikosti a rychlosti růstu celé skupiny Packeta stále složitější. Proto jsme se rozhodli vytvořit zcela nové oddělení zaměřené právě na kvalitu. Pro naše klienty je to jasný vzkaz – chceme být ještě lepší.“

„Tempo růstu Zásilkovny a ambiciózní obchodní cíle jsou pro mě závazkem a velkou výzvou. Navzdory negativním dopadům pandemie koronaviru jsme letos z našich plánů nic neslevili. Naopak postcovidovou dobu vidíme jako velkou příležitost k další expanzi ve všech směrech a chceme ji maximálně využít,“ říká nový obchodní ředitel Zásilkovny Jan Došlý.

„Kvalita je hodně skloňovaným pojmem asi v každé firmě. Ale pouze při přímém kontaktu se službou či produktem zákazník pozná, jak je to s kvalitou doopravdy. Mým cílem je, aby zákazníci Zásilkovny byli maximálně spokojeni a pokud se případně stane chyba, abychom se z ní poučili a neopakovali ji,“ říká Dalibor Svoboda, ředitel oddělení Kvality a procesů skupiny Packeta.

Jan Došlý (43) vystudoval marketing, sportovní management a psychologii. Do Zásilkovny přichází s bohatými zkušenostmi z řízení obchodu a marketingu. Pracoval například ve společnostech ALPINE PRO, KIT Digital Inc, CERVA GROUP nebo elem6. Honza je ženatý. Miluje sport (hlavně hokej, windsurfing a vše co se točí okolo hor) a rád čte. Cestuje s rodinou a ochutnává exotické kuchyně.

Dalibor Svoboda (45) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. V oblasti kontroly a zlepšování kvality má za sebou dlouholetou praxi. 17 let zodpovídal za quality management ve firmě Globus ČR, dále pracoval například v oblastech a zdravotnictví. Dalibor je ženatý, má rád vysokohorskou turistiku a jízdu na motorce.

Zásilkovna

Zásilkovna je ryze český franšízový logisticko-technologický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna provozuje také úspěšnou službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Zásilkovna je součástí skupiny Packeta, která působí ve všech zemích EU, dále pak ve Švýcarsku, v Rusku, na Ukrajině a v USA. Packeta má aktuálně více než 4 600 vlastních výdejních míst, téměř 91 600 partnerských výdejních míst a spolupracuje s více než 28 000 e-shopy. Obrat skupiny byl v roce 2019 téměř 1,3 miliardy korun, počet přepravených zásilek překonal 19 milionů kusů.

Zdroj informací

Zásilkovna a NejBusiness.cz

Datum

25. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7744 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál