Marie Mošová se stala členkou vedení HARTMANN – RICO

Marie Mošová se stala členkou vedení HARTMANN – RICO

Vedení společnosti HARTMANN – RICO posiluje další žena. Marie Mošová rozšířila řady obchodního vedení společnosti a získala pozici manažerky Business Unit. Přebírá zodpovědnost za řízení obchodu a marketingu lékárenského a institucionálního trhu zaměřeného primárně na oblast inkontinence, hojení ran a produktů osobní diagnostiky.

„Majka je osobností, která na sobě neustále pracuje, dokáže motivovat týmy a ve firmě získala cenné komplexní zkušenosti nejen v oblasti prodeje a marketingu, ale rovněž v rámci mezinárodního působení skupiny,“ říká Tomáš Groh, výkonný ředitel a člen představenstva společnosti HARTMANN – RICO.

Hlavním úkolem jejího týmu jsou rozvoj trhu a zároveň stabilizace trhu inkontinence. Ten rozkolísala změna pravidel preskripce, která vstoupila v platnost 1. prosince 2019. „Využívání nových tržních příležitostí a získávání vyšších tržních podílů na všech důležitých trzích pro HARTMANN – RICO,“ vytyčila své cíle Mošová.

Marie Mošová vystudovala podnikovou ekonomiku na Masarykově univerzitě v Brně. Mezinárodní obchod studovala na Kymenlaakso University ve Finsku a lidská práva na Boloňské univerzitě. Byla sedm let lektorkou Českého červeného kříže. Pracovala pro Tescomu a Simply You Pharmaceuticals.

Zdroj informací

HARTMANN – RICO a.s. a NejBusiness.cz

Datum

17. února 2020

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.3786 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál