Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Huml

Novým technickým ředitelem SECURITAS ČR je Jan Huml

Společnost SECURITAS ČR oznámila, že na pozici Chief Technical Officer (CTO) nově nastoupí Jan Huml (31). Jeho odpovědností bude strategie společnosti v oblasti bezpečnostních technologií včetně jejich výběru a provozní vedení Area Technology.

„Mým cílem je, aby se SECURITAS ČR po technologické stránce nadále rozvíjela. Technologie jako služba skvěle doplňují fyzickou ostrahu, navíc nám mohou pomoci nasytit poptávku po bezpečnostních pracovnících. V dlouhodobém horizontu by měly být jedním z hlavních pilířů, který nám pomůže neustále zkvalitňovat služby,“ popisuje Jan Huml svoji vizi na nové pozici, jejíž součástí bude i spolupráce s Centrálou Nouzových Služeb SECURITAS na rozvoji možností vzdálené správy a navazujících služeb.

Huml přišel do Securitas ze společnosti Česká pošta Security, kde od roku 2014 působil jako provozní manažer a posléze i technický ředitel.

Securitas

Securitas je globálním lídrem v oblasti bezpečnosti. Naše bezpečnostní řešení vytváříme na základě specifických požadavků zákazníků, a to kombinacemi fyzické ostrahy, mobilních a monitorovacích služeb, elektronického zabezpečení, služby fire a safety a managementu řízení rizik. Kdekoliv, od malého obchodu po velké areály, znalosti našich 370 000 pracovníků nás činí odlišnými.

Zdroj informací

SECURITAS ČR s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

6. února 2020

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Reklama

Page generated in 1.2316 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál