Jak jste spokojeni ve Vaší práci?

Pomozte nám zlepšit pracovní podmínky v českých firmách...

Zapojte se do jedinečného projektu, který se snaží pomáhat zlepšovat pracovní podmínky v některých českých firmách a organizacích. Jak? Jednoduše tak, že se snažíme mluvit o pozitivních i negativních věcech, které trápí nebo naopak těší české zaměstnance.

Je mnoho českých firem a organizací, které si svých zaměstnanců váží a považují je za své stříbro. Jsou samozřejmě i ty u kterých to takto není. Proto budeme rádi, pokud se také Vy s námi podělíte o postřehy z Vaší firmy nebo organizace. Budeme rádi, pokud budete sdílet to, jak vnímáte Vaší firmu nebo organizaci - co Vás těší, co Vám dělá radost nebo co Vás naopak trápí či co byste změnili, jaké máte vztahy na pracovišti, jak se k Vám chovají šéfové, kolegové nebo zákazníci, prožíváte stres nebo máte klidnější prostředí, apod.

Postupně se snažíme jednotlivá, nejčastěji opakovaná témata, zveřejňovat a mluvit o nich mezi českou veřejností i zástupci firem. Jen tak můžeme pomoci k dalšímu zlepšování pracovního prostředí v českých firmách a organizacích. Vybraná témata se budeme snažit prosadit také do české legislativy a pomoci zlepšit (například zjednodušit) život českých firem, organizací a především jejich zaměstnancům.

Pojďme zlepšovat život v naší krásné zemi!

Za celý portál NejBusiness.cz Vám za Váš čas a zapojení se děkuje

 

Petr Hamrozi               
NejBusiness.cz              

 

Ochrana osobních údajů a ocenění vybraných odpovědí

Vámi poskytnutné osobní údaje nebo údaje o firmě slouží výlučně pro provozní potřeby projektu a portálu NejBusiness.cz. Nebudou předávány třetím stranám ani nijak zveřejňovány. V případě potřeby bychom Vás také rádi kontaktovali (například se žádostí o doplnění nebo dovysvětlení).

Vybrané odpovědi také každý měsíc oceníme drobným dárkem jako malé poděkování za zapojení se do projektu. Může se jednat o zajímavou knihu nebo dárek některého z partnerů či spolupracující firmy či organizace.

Partneři projektu

MOTORcheckUP Logo E-FeedBack Logo Hnlutí NEJ NejChlapi.cz
eČechy.cz Logo ProfiBusiness.world

 

Sledujte nás

Budeme rádi, pokud budete sledovat náš portál NejBusiness.cz:

 

Váš názor


Nová položka
Co Vás těší na Vaší firmě?


Co Vám vadí na Vaší firmě?


Co byste zlepšili ve Vaší firmě?


Co by měl pro zaměstnance udělat stát?


Vaše jméno a příjmení:


Ulice:


PSČ:


Město nebo obec:


Tel.:


E-mail:


Název Vaší firmy:


Obor působení:


Počet zaměstnanců:


Město nebo obec:


Co byste rádi vzkázali nám nebo druhým?


   
Page generated in 1.0974 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál