Hledáme volné kapacity ve stavebnictví

Hledáme volné kapacity ve stavebnictví

Středně velká stavební společnost ze středočeského kraje hledá partnery pro realizaci menších i větších stavebních zakázek v České republice, Rakousku a Německu. Česká stavební společnost působí na trhu již 25 let a je stabilním partnerem mnoha zákazníků z řad soukromých firem nebo státních institucí. Vybudovala si stálou klientelu.

Nustálý nárust poptávek je důvodem k aktivnímu vyhledávání nových obchodních partnerů. Rádi navážeme spolupráci s menšími stavebními firmami z České republiky nebo ze Slovenska. Přívítáme také nabídky drobných řemeslníků z oboru stavebnictví.

Zajímavé zakázky a profit

Společnost pracuje na zajímavých zakázkách u nás i v zahraničí. V mnoha případech je generálním dodavatelem staveb. Snaží se budovat korektní vztahy s jednotlivými subdodavateli založenými na vzájemné důvěře a spokojenosti.

Partnerům může nabídnout zajímavé finanční ohodnocení adekvátní provedené práci a místě realizace (v ČR nebo zahraničí). 
Pokud máte volné kapacity, chcete zkusit navázat spolupráci se zajímavým partnerem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi společně posoudíme různé možnosti spolupráce...

 

Region

Středočeský kraj

 

Kontakt

Kontakt na zprostředkovatele:
Petr Hamrozi
CEO
ProfiBusiness.world

Kancelář Praha: Českobrodská 10/19, 190 00  Praha 9
Kancelář Třinec: Polní 411, 739 61  Třinec

Mobil: +420 733 139 882 (CZ), +421 915 946 533 (SK)
E-mail: petr.hamrozi(at)profibusiness.world

 

Datum zadání

19. srpna 2019

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

O platformě Trh firem
Reklama

Facebook

Page generated in 1.6352 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál