Operátor skladu a řidič

Chceš se stát členem našeho týmu? Vyznáš se ve světě autolaků a zajímají tě auta?

Nabízíme práci a zázemí v zavedené a prosperující společnosti s příjemným kolektivem.

Náplň práce

  • Kompletace a odesílání objednávek materiálu a zboží,
  • Přejímka zboží,
  • Kontrola dodávek a potvrzování dokumentů,
  • Odpovědná práce ve skladu a jeho udržování,
  • Rozvoz zboží po regionu,
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem.

Požadujeme

  • Znalost praxe ve skladu,
  • Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku,
  • Výhodou základní znalost sortimentu autoopravárenství,
  • Vysoké pracovní nasazení,
  • Manuální zručnost,
  • Fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce),
  • Spolehlivost,
  • Časová flexibilita a zodpovědnost,
  • Pracovní stabilita,
  • Řidičský průkaz sk. B, VZV (lze zajistit),
  • Znalost práce na PC,
  • Čistý trestní rejstřík.

Přidej se k nám zasláním životopisu na email prace@toplac.cz

Toplac, s.r.o.

Datum zadání nabídky

28. srpna 2019

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení