Skladník - Kdyně

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu ve Kdyni a to na pozici Skladník.

Náplň práce

  • Dvousměnný provoz
  • Příjem, kontrola a výdej zboží
  • Balení a expedice zboží, označování zásilek
  • Práce se čtecím zařízením
  • Obsluha skladové techniky

Požadujeme

  • Vzdělání SO s výučním listem
  • Průkaz na VZV výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
  • Mzda po zaučení až 30 000,- Kč/měsíčně včetně výkonnostních odměn
  • Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
  • Naučíme Vás vše potřebné

Místo výkonu práce

Kdyně

Kontakt

Vedoucí skladu: Radek Jindra, mob.: 739 530 787

Personální oddělení: Petra Cozlová, mob.: 739 530 825

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

17. srpna 2019

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení