Business consultant - Karlovarský kraj

Výběrové řízení již ukončeno!

Magazín NejBusiness.cz hledá do svého týmu nové kolegy na pozici "Business consultant pro Karlovarský kraj".

Magazín NejBusiness.cz je on-line titul se zaměřením na podnikání, business a vybrané obory průmyslu a služeb. Denně přináší zajímavé informace pro širokou skupinu čtenářů z celé České a Slovenské republiky.
Magazín NejBusiness svým čtenářům napomáhá mít přehled o novinkách, zajímavostech a trendech ve více jak 30 oborech. Na jednom místě tak naleznou vše co potřebují pro svůj business nebo profesní činnost a růst.

Pestrá paleta různých forem spolupráce s vybranými odborníky, firmami, školami a dalšími organizacemi pomáhá neustálému rozvoji čtenářů, samotného magazínu a potažmo i vybraných oborů. NejBusiness.cz také realizuje několik zajímavých projektů pro odborníky, firmy nebo například žáky a studenty.

Budete pomáhat firmám z Vašeho regionu

Vaším úkolem bude pomáhat firmám ze svěřeného regionu v oblastech, na které se magazín NejBusiness.cz zaměřuje. Zejména pak:

  • v oblasti personalistiky
  • v oblasti PR a marketingu
    • v případech, kdy firmy potřebují vytvořit efektivní formu propagace
    • v případech, kdy firmy potřebují zvýšit prodej výrobků nebo služeb
  • v oblasti rozvoje obchodu a obchodní spolupráce
    • v případech, kdy firmy hledají nové obchodní partnery
    • v České republice nebo v zahraničí
    • v případech, kdy firmy hledají nové exportní nebo importní příležitosti

Vyberte si region, který je Vám nejblíže

V rámci Karlovarského kraje si můžete zvolit jeden z regionů, který je Vám nejblíže:

  • Chebsko
  • Karlovarsko
  • Sokolovsko

Náplň práce

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • flexibilita, ochota cestovat (zejména ve Vašem regionu)

  • schopnost pracovat v týmu a také samostatně
  • orientaci na zákazníka, schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • příjemné a čestné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC
  • živnostenský list

Přivítáme

  • dobrá znalost podnikatelského prostředí
  • dlouholeté zkušenosti z firem
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • profesní vzdělávání a osobní rozvoj
  • flexibilní pracovní doba - budete pánem svého času
  • kontakt se zajímavými lidmi

  • příjemné pracovní prostředí
  • příjemný, lidský a individuální přísup k potřebám kolegů

  • možnost práce na HPP nebo VPP

Plat

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vaší šikovnosti
  • spravedlivý provizní systém s vysokou provizí

  • možnost stabilní výdělků - s neomezenou výší příjmu
  • půlroční prémie

Místo výkonu práce

Karlovarský kraj

Máte-li zájem o obdobné pracovní pozice, zašlete nám životopis na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Datum zadání nabídky

14. srpna 2019

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení