Business analytik

Jedná se o tradiční českou bankovní instituci, která prochází velkými změnami a uvítá nyní zkušené profesionály. Nový kolega se stane členem řešitelských týmů implementující změny do systémů a procesů.

Náplň práce

  • identifikace a sběr požadavků, např. z oblasti osobních údajů (s ohledem na implementaci nařízení EU týkající jejich ochrany)
  • analýza a návrh možných variant řešení
  • tvorba analytické dokumentace
  • sběr podnětů o nekvalitních datech v současných systémech a řízení jejich nápravy
  • denní spolupráce s účastníky týmu (sales, business analýza, architektura, vývojáři)

Požadujeme

  • VŠ technického nebo ekonomického zaměření, nebo SŠ s delší praxí
  • praxe minimálně 2 roky na pozici business analytika, ideálně v bankovnictví/pojišťovnictví
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • odpovědnost samostatně dodat výsledek
  • AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • zázemí největší stavební spořitelny ČR - příjemné pracovní prostředí bez open space
  • fixní mzda + pravidelné bonusy
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých výhod
  • možnost odborného a osobnostního rozvoje
  • služby firemní školky a další benefity pro rodiny
  • nástup ihned
  • smlouva na dobu určitou jako zástup za MD/RD

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

Delta Advisory, a.s.
Mgr. Štěpán Záhorský
Senior Consultant
778 494 757
stepan.zahorsky@deltaadvisory.cz

Související informace

Zdroj informací: Delta Advisory, a.s.

Datum zadání nabídky

24. srpna 2018