Junior účetní

EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval více než 50 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Náplň práce

  • pomoc při vedení účetnictví developerské společnosti a zoologické zahrady
  • příprava a zpracování vydaných faktur
  • zpracovávání a účtování příchozích faktur
  • zpracování bankovních příkazů a výpisů
  • spolupráce při zpracování daňových přiznání
  • evidence majetku

Požadujeme

  • vysokoškolské případně středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • základní znalost účetní problematiky
  • ekonomické a analytické myšlení
  • pečlivost, samostatnost a chuť se učit

Nabízíme

  • práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
  • motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • rychlý kariérní růst
  • profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • stravenky
  • sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • finanční odměny při životních jubileích
  • osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Plat

  • roční mzda v rozmezí 450.000 – 550.000,- Kč

Místo výkonu práce

Praha

Související informace

Zdroj informací: EKOSPOL a.s.

Datum zadání nabídky

12. června 2018