PR specialista

Hledáme profesionálku / profesionála s prokazatelnými zkušenostmi v PR především pro písemnou reprezentaci společnosti.
Budete mít zodpovědnost za udržování a rozšiřování interních a externích PR aktivit firmy.

Náplň práce

  • průběžná komunikace s mediálními partnery společnosti
  • aktivní vyhledávání nových PR příležitostí
  • psaní PR článků
  • spolupráce na správě sociálních sítí
  • monitoring médií a psaní tiskových zpráv
  • příprava materiálů pro podnikový časopis
  • spolupráce na marketingových projektech v rámci oddělení PR a marketingu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti PR min. 2 roky
  • vzdělání nebo praxe v oblasti přírodních věd výhodou
  • vynikající písemný projev v češtině
  • aktivní znalost anglického jazyka úroveň B2 a vyšší – mluvená i písemná forma, využití na denní bázi
  • schopnost samostatného rozhodování
  • kreativitu a tvůrčí myšlení

Nabízíme

  • pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit
  • zajímavá a zodpovědná práce v progresivní společnosti
  • zázemí stabilní společnosti
  • osobní rozvoj v souladu s vlastními přednostmi a schopnostmi
  • firemní stravování s příspěvkem

Místo výkonu práce

Dolní Dobrouč

Související informace

Zdroj informací: Contipro a.s.

Datum zadání nabídky

11. září 2018