Obchodní zástupce pro oblast východních Čech a Jižních Čech

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP prodejce příslušenství k manipulační technice pro oblast východních Čech.

Náplň práce

  • péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů
  • prezentace zboží
  • tvorba obchodních nabídek
  • realizace zakázek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • obchodní a prodejní dovednosti včetně obchodní praxe
    komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita
  • uživatelské znalosti PC-MS Office, řid.průkaz. sk. B-aktivní řidič

Nabízíme

  • notebook
  • mobil
  • služební vůz
  • odborná školení
  • motivující ohodnocení

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

ČEMAT trading, spol. s r.o.
Čs. armády 184
735 51 Bohumín

Související informace

Zdroj informací: ČEMAT trading, spol. s r.o.

Datum zadání nabídky

29. srpna 2018

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop

Přihlášení

Přihlášení