Key account manažer

Náplň práce

  • oblast: novovýroba, modernizace, opravy, fullservis a půjčovna lokomotiv
  • rozvoj obchodních vztahů u současných klientů, porozumění jejich požadavkům a nabídka odpovídajícího řešení
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • spolupráce na přípravě a realizaci obchodního plánu
  • tvorba a implementace akčních plánů k zajištění plánovaných cílů
  • realizace celého obchodního proces
  • příprava a prezentace řešení ve spolupráci s produktovými divizemi
  • projekt management - samostatné vedení projektů
  • sledování trhu a jeho vývoje nejen v Evropě
  • reporting
  • prezentace nabízených řešení a produktů na veletrzích, předváděcích akcích a konferencích

Požadujeme

  • ÚSO/VŠ vzdělání
  • praxe v obchodní sféře výhodou
  • praxe a znalost železničního trhu a lokomotiv výhodou
  • výborná znalost Aj a Rj, znalost italského, německého a dalších jazyků výhodou
  • ŘP Sk.B, ochota cestovat
  • 100% nasazení, proaktivní přístup, silná osobnost s motivací na daný cíl (vysoká míra vlastní motivace), orientace na výsledek
  • flexibilita, samostatnost, komunikativnost
  • dobré vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, bezúhonnost

Nabízíme

  • stabilní, renomovaná, dynamicky se rozvíjející společnost s kvalitní produkcí
  • skvělý obchodní tým
  • účast na zajímavých a rozsáhlých projektech
  • služební automobil, notebook, telefon-PDA
  • jazykové kurzy
  • odborná školení + osobní rozvoj
  • karierní růst
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • příspěvky na stravování
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok

Plat

  • od 50 000 Kč

Místo výkonu práce

Česká Třebová, Jihlava, Nymburk

Kontakt

CZ LOKO, a.s.
Semanínská 580
560 02 Česká Třebová

Související informace

Zdroj informací: CZ LOKO, a.s.

Datum zadání nabídky

21. srpna 2018