Manažer/ka prodeje

Náplň práce

  • aktivní prodej zákazníkům na showroomu
  • profesionální poradenství
  • dosahování stanovených prodejních cílů
  • školení obchodních partnerů, prezentace
  • aktivní hunting – oslovování hotelů, penzionů, lázeňských domů
  • spolupráce na projektech s ostatními partnery a dotahování projektů do jejich zdárného konce
  • navazování spolupráce s novými partnery – s lékaři, architekty, bytovými designéry, developery
  • zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným zákaznickým servisem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Aj komunikativně, ostatní jazyky výhodou
  • prodejní dovednosti spojené s prodejem výrobků nejvyšší kvality
  • organizační dovednosti
  • prezentační dovednosti
  • znalost MS Office
  • tah na branku
  • zkušenosti s aktivním huntingem a obchodním vyjednáváním
  • schopnosti jednat s náročnou privátní i firemní klientelou
  • cílevědomost
  • flexibilita
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusovou složkou
  • služební notebook, mobilní telefon
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • nově otevřený moderní showroom v blízkosti OC Zličín
  • příjemný a mladý kolektiv
  • možnost profesního růstu

Kontakt

CFH Group, a.s.
Voděradská 1853
251 01 Říčany

Související informace

Zdroj informací: CFH Group, a.s.

Datum zadání nabídky

20. srpna 2018