Servisní technik - čerpací technika

Našim klientem je stabilní a prosperující mezinárodní společnost zaměřená na prodej a údržbu sofistikované čerpací techniky. Příležitost může být zvláště zajímavá pro profesionály, kteří mají ambici dlouhodobě se rozvíjet a získat zkušenosti, které zvýší jejich hodnotu na pracovním trhu.

Náplň práce

  • servis a opravy vícečlánkových čerpadel vyššího standardu
  • práce s frekvenčními měniči
  • technická podpora a poradenství zákazníkům
  • práce na dílně i výjezdy k zákazníkům (cca 50:50)

Požadujeme

  • zkušenosti s opravami a/nebo instalacemi točivých strojů
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost týmové práce
  • ambice pracovat v prostředí s vysokými profesními standardy

Přivítáme

  • zkušenosti se servisem čerpadel
  • osvědčení o absolvování zkoušky § 6 Vyhlášky č. 50/1978
  • znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • motivující systém benefitů (včetně delší dovolené)
  • špičkové technologické zázemí
  • ppravidelná odborná školení v ČR i v zahraničí
  • příjemné a kolegiální pracovní prostředí
  • práce na hlavní pracovní poměr ve firmě s vysokou stabilitou, vynikajícími produkty a významnými klienty

Kontakt

A-List Refresh, s.r.o.
Palác Adria – vchod A
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Související informace

Zdroj informací: A-List Refresh, s.r.o.

Datum zadání nabídky

17. srpna 2018