Technik kvality - Praha

Náplň práce

  • zpracování kontrolních a zkušebních plánů, technologických předpisů
  • zpracování souhrnných závěrečných zpráv o kvalitě staveb a spolupráce při předávání staveb
  • kontrola a zajištění laboratorních zkoušek včetně jejich zpracování, doplňkově provádění vybraných zkoušek v místě stavby
  • technická podpora při řešení reklamací
  • sledování kvality dodávaných výrobků a prací provedených na stavbách
  • sledování vývoje stavebních zkoušek a technologií, podpora při zavádění nových postupů v těchto oblastech
  • poradenství stavebním technikům v oblasti kvality, stavebních technologií a stavebního zkušebnictví
  • spolupráce na vytváření technologických pravidel

Požadujeme

  • předchozí výborné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách
  • vysoká úroveň technických znalostí v oblasti stavebních technologií a dopravního stavitelství
  • zkušenosti s realizací liniových staveb (příprava, vedení stavby atd.)
  • znalost související legislativy
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • možnost profesního a karierního rozvoje
  • vzdělávací kurzy přímo Vám na míru
  • roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • v neposlední řadě širokou škálu benefitů a kartu Multisport

Kontakt

COLAS CZ, a.s.
generální ředitelství
Ke Klíčovu 9, 190 00 Praha 9

Související informace

Zdroj informací: COLAS CZ, a.s.

Datum zadání nabídky

10. srpna 2018