Procesní analytik

Našli jste svůj talent v analýze a dostali jste se pod kůži legislativě v oblasti security? Na pozici procesního analytika se u nás můžete těmto oblastem věnovat naplno. Přidejte se do našeho týmu.

Náplň práce

  • příprava projektů (včetně přípravy nabídek) a předprodejní podpora, odpovědnost za úspěšnou realizaci projektů
  • vedení interview se zákazníkem
  • samostatné zpracování auditních zpráv
  • bezpečnostní konzultace, poradenství pro klienty
  • bezpečnostní analýza informačních systémů a sítí
  • prezentace výsledků zákazníkovi
  • administrace/uživatelská podpora GRC systémů

Požadujeme

Znalosti legislativy a norem

  • nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů – GDPR
  • ISO/IEC 27001 Systém řízení bezpečnosti systémů – Požadavky
  • ISO/IEC 27002 Soubor postupů pro řízení informační bezpečnosti
  • zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů
  • zákon o kybernetické bezpečnosti a navazující vyhlášky
  • samostatná práce s autoritativními zdroji (normy, standardy, best practice) a jejich aplikace v projektech
  • výhodou jsou uživatelské/administrátorské znalosti GRC systémů

Další požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • minimálně komunikativní znalost anglického jazyka, aktivní výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu
  • schopnost organizace souběžných projektů, řešení priorit
  • ochota a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní české firmy, patřící k TOP na trhu v oblasti SW bezpečnosti již 25 let
  • moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků)
  • vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, pravidelné interní workshopy, získání dalších certifikací)
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • šanci zajímavých zahraničních služebních cest
  • příležitost účasti na světových konferencích
  • účast na konferenci Security
  • možnost ovlivňovat své směřování ve firmě
  • prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
  • otevřené, přátelské prostředí, mladý kolektiv
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal, playstation
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Budějovická
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu)

Související informace

Zdroj informací: AEC a.s.

Datum zadání nabídky

10. srpna 2018