Nákupčí - rozvoj dodavatelů

Jste zodpovědná, samostatná osobnost s aktivním přístupem a zároveň týmový hráč, který by se chtěl podílet na zvyšování kvality našich dodávaných komponent? Rádi byste uplatnili své doposud získané zkušenosti z obchodního vyjednávání či z oblasti kvality? Chcete pracovat pro úspěšnou a ekonomicky stabilní mezinárodní společnost? Pak je tu šance pro Vás. Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Nákupčí - rozvoj dodavatelů.

Náplň práce

  • řešení kvalitativních problémů v dodavatelském řetězci
  • rozbory a doporučení dodavatelům pro trvalé zvyšování kvality komponent a jejich systému
  • vedení dodavatelů při zavádění jejich systému kvality
  • kontrola plnění a efektivnosti stanovených opatření
  • prosazování a aplikování moderních metod a nástrojů řízení kvality u dodavatelů
  • provádění auditů
  • spolupráce s ostatními odbornými útvary společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oboru alespoň 5 let
  • znalost normy ISO 9001
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • přesnost, pečlivost, zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu, pracovitost, flexibilitu, samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalosti a zkušenosti s obchodním vyjednáváním výhodou
  • zkušenosti s normou ISO/TS 16949 výhodou

Nabízíme

  • podporu při zapracování
  • možnost profesního růstu v úspěšné a ekonomicky stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměny
  • příspěvek na dopravu
  • pojištění pro případ úrazu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • poukázky - sport a kultura, medica
  • dotované závodní stravování
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • příspěvek na tábory
  • slevy u obchodních partnerů
  • sportovní, kulturní a zábavné akce pro zaměstnance aj.

Uzávěrka přihlášek: 21.8.2018

Místo výkonu práce

Jasenice

Kontakt

Austin Detonator s.r.o.
Jasenice 712
755 01 Vsetin

Související informace

Zdroj informací: Austin Detonator s.r.o.

Datum zadání nabídky

6. srpna 2018